KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Minik yüzücüler havuza indi
Minik yüzücüler havuza indi
Salon Sporları
20 Nisan 2010 Salı 14:24
  • 1720
  • 0

Minik yüzücüler havuza indi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Yüzme İl Temsilciliği tarafından organize edilen 7-8 Yaş arası 23 Nisan Teşvik Yüzme yarışları önceki gün kapalı yüzme havuzunda gerçekleştirildi. Yarışlara 7 kulüpten 180 sporcu katıldı

Rekor katılım
Yüzme İl Temsilciliği`nin 2010 yılı faaliyet programında yer alan Yüzme Teşvik Şampiyonası`na 7 kulüpten 180 sporcu katıldı. Kapalı Yüzme Havuzu`nda gerçekleştirilen şampiyonada minik kulaçlar dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele verdi. 7-8 Yaş arası 23 Nisan Teşvik Yüzme yarışları büyük ilgi gördü. önceki gün kapalı yüzme havuzunda gerçekleşen yüzme yarışlarına 7 kulüpten 180 minik yüzücü dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. 23 Nisan 7-8 Yaş Teşvik Yüzme yarışlarına Sakarya Altınkulaç Spor Kulübü, Yıldızlar Yüzme Kulübü, Kocaeli Yüzme, Çınarlı, Poyraz, Gölcük Akademi ve Akademi Yüzme kulüpleri katıldı. Sabah 10.00 başlayan yüzme yarışları 25, 50 ve 100 metre serbest, kelebek, kurbağalama ve sırtüstü dallarında yapıldı.


Yedi kulüp katıldı

Kapalı Yüzme havuzunda yapılan yüzme yarışlarında Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 6 birincilik, 4 ikincilik ve 5 üçüncülük elde etti, Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü 5 birincilik, 4 ikincilik ve 7 üçüncülük elde ederken, Akademi Yüzme Kulübü 3 birincilik, 3 ikincilik ve 2 üçüncülük, Kocaeli yüzme Kulübü 2 birincilik, 3 ikincilik ve 2 üçüncülük, Çınarlıspor Kulübü 2 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülük elde etmeyi başardı. Yarışmaya katılan tüm sporculara katıldıkları için başarı belgeleri dağıtılırken, yarışlara sporcu velileri ve yakınları büyük ilgi gösterdi. Yüzme yarışlarını Gençlik ve Spor Şube Müdürü Avni Yıldırım, Yüzme İl Temsilcisi Engin Kater,Milli Takım antrenörleri Aykut Çelik ve Sabri Bozca takip etti.


23 NİSAN TEŞVİK YARIŞMALARI 1.GÜN SABAH SONUÇLARI

25 m kelebek-B.Fly 7 Yaş Kategorisi Bayan
1-Çınar Seremetlioğlu 2003 Kocaeli Yüzme Kulübü 
2-Büşra Karaosmanoğlu 2003 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
3-Busenaz Hırçın 2003 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 


25 m kelebek-B.Fly 7 Yaş Kategorisi Erkek

1-Kerem Karagözoğlu 2003 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
2-Furkan Batın İvak 2003 Çınarlı Yüzme-kocaeli 
3-Arda Yardım 2003 Kocaeli Yüzme
4-Anıl Eliiyioğlu 2003 Akademi 


25 m kelebek-B.Fly 8 Yaş Kategorisi Bayan

1-Sude Keskin 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü
2-Deniz Alpaslan 2002 Akademi 
3-Ayça Sezer Koçaslan 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 


25 m kelebek-B.Fly 8 Yaş Kategorisi Erkek

1-Akın Alp Ay 2002 Yıldızlar Kocaeli 
2-Mert Aslan 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
3-Yiğit Cemre Atalay 2002 Çınarlı Yüzme Kocaeli 
4-Batıkan Deliacı 2002 Yıldızlar Kocaeli 
5-Yaşar Batuhan Güneş 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü 


25 m sırt-Back 7 Yaş Kategorisi Bayan

1-Selin Bilgiç 2003 Çınarlı Yüzme Kocaeli 
2-Selin Ayman 2003 Yıldızlar Kocaeli 
3-Doğa Balkır 2003 Yıldızlar Kocaeli 
4-Serenay Avcı 2003 Kocaeli Yüzme Kulübü 
5-Özge Coşkun 2003 Akademi 


25 m sırt-Back 7 Yaş Kategorisi Erkek
1-Hamim Tamyüksel 2003  Yıldızlar Kocaeli 
2-Fırat Çalık 2003 Kocaeli Yüzme Kulübü 
3-Mertcan Yenigelen 2003 Yıldızlar Kocaeli 
4-Alperen Doğan 2003 Kocaeli Yüzme Kulübü 


50 m sırt-Back 8 Yaş Kategorisi Bayan

1-Nida Uygun 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
2-Zeynep Kösemen 2002 Yıldızlar Kocaeli 
3-Şeyma Pektaş 2002 Yıldızlar Kocaeli 
4-Sude Altınay 2002 Yıldızlar Kocaeli 
5-Deniz Alpaslan 2002 Akademi 
 

50m sırt-Back 8 Yaş Kategorisi Erkek

1-Gökay Tunçay 2002 Akademi 
2-Baybars Çankaya 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
3-Berke Canbazlar 2002 Yıldızlar Kocaeli 
4-İhsan Gerez 2002 Yıldızlar Kocaeli 


2.GÜN AKŞAM SEANS SONUÇLARI
25 m kurbağa-Breast 7 Yaş Kategorisi Bayan

1-Defne Çetinkaya 2003 Akademi 


25 m kurbağa-Breast 7 Yaş Kategorisi Erkek
1-Efe Uraz 2003 Akademi 
2-Berkay Kerem Aktürk 2003 Çınarlı Yüzme Kocaeli 


50 m kurbağa-Breast 8 Yaş Kategorisi Bayan

1-Bengü Aktarmaç 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
2-Fatma Tuğrul 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü
3-Sude Altınay 2002 Yıldızlar Kocaeli
4-Selen Tabak 2002 Yıldızlar Kocaeli 
5-Ecren Başaran 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 


50 m kurbağa-Breast  8 Yaş Kategorisi Erkek

1-Eren Çınar 2002 Yıldızlar Kocaeli 
2-Cengizhan Yonal 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü 
3-Mert Eren Çekim 2002 Akademi 
4-Eray Atmaca 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü 
5-Sait Ömer Demir 2002 Çınarlı Yüzme Kocaeli 


25 m serbest-Free 7 Yaş Kategorisi Bayan

1-Çınar Seremetlioğlu 2003 Kocaeli Yüzme Kulübü 
2-Selin Bilgiç 2003 Çınarlı Yüzme Kocaeli 
3-Büşra Karaosmanoğlu 2003 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
4-Selin Ayman 2003 Yıldızlar Kocaeli 
5-Busenaz Hırçın 2003 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 


25 m serbest-Free 7 Yaş Kategorisi Erkek

1-Furkan Batın İvak 2003 Çınarlı Yüzme Kocaeli 
2-Hamim Tamyüksel 2003 Yıldızlar Kocaeli 
3-Mertcan Yenigelen 2003 Yıldızlar Kocaeli 
4-Arda Yardım 2003 Akademi 
5-Anıl Eliiyioğlu 2003 Akademi 


100 m serbest-Free 8 Yaş Kategorisi Bayan

1-Sude Keskin 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
2-Şeyma Pektaş 2002 Yıldızlar Kocaeli 
3-Ayça Sezer Koçaslan 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
4-Bengisu Babadağ 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü 
5-Bilgenur Yılmaz 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü 


50 m serbest-free 8 yaş kategorisi erkek

1-Tuna Tok 2002 Yıldızlar Yüzme
2-Baybars Çankaya 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
3-Akın Alp Ay 2002 Yıldızlar Kocaeli 
4-Mert Eren Çekim 2002 Akademi 
5-Gökhan Çalgın 2002 Yıldızlar Kocaeli 


100 m karışık-M  8 Yaş Kategorisi Bayan

1-Nida Uygun 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
2-Fatma Tuğrul 2002 Akademi 
3-Bengü Aktarmaç 2002 Gölcük Akademi Yüzme Kulübü 
4-Zeynep Kösemen 2002 Yıldızlar Kocaeli 
5-İremsu Turan 2002 Çınarlı Yüzme Kocaeli 


100m karışık-m 8 Yaş kategorisi erkek

1-Tuna Tok 2002 Yıldızlar Kocaeli 
2-Gökay Tunçay 2002 Akademi 
3-Eren Çınar 2002 Yıldızlar Kocaeli 
4-Cengizhan Vonal 2002 Kocaeli Yüzme Kulübü

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ