KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Yaris Hybrid’i test edin
Yaris Hybrid’i test edin
Güncel
23 Ekim 2012 Salı 15:08
  • 1558
  • 1

Yaris Hybrid’i test edin

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 29 Ekim Pazartesi günü Yaris ve Prius Hybrid’i test etmek isteyenler için bir etkinlik düzenliyor
Elektrikli araç noktasında büyük bir atılım yapan Toyota, Yaris Hybrit modeliyle konfor ve ekonomiyi buluşturdu. Toyota, alanındaki en başarılı, en ekonomik ve ihtiyaca en iyi cevap verebilen aracı piyasaya sunarak ciddi bir atılım gerçekleştirdi.  Dünyada dört milyondan fazla satış rakamıyla hibrit teknolojisinin lideri Toyota'dan sınıfının ilk tam hibrit aracı Yaris Hybrid ile test sürüşü yapmak isteyenler için Toyota`nın ilimizdeki bayisi Kocaeli Kaya, 29 Ekim Pazartesi günü bir etkinlik gerçekleştiriyor.
 
KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDİYOR
Yaris Hybrid, hem elektrikli hem benzinli iki motora sahip olmakla birlikte kendini şarj edebilme özelliğine de mevcut. Yaris`in yeni yüzü Yaris Hybrid`i görmek, incelemek ve sahip olabilme seçenekleri için Toyota Plaza Kocaeli Kaya`ya gidebilir veya Kocaeli Kaya`nın internet sayfası www.kocaelikaya.com.tr`den bilgi alabilirsiniz. Toyota Plaza Kocaeli Kaya yetkilileri, tüm çevre dostlarını ‘Toyota Yaris Hybrid` ve ‘Toyota Prius Hybrid`i test etmeye bekliyor. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ