KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yarpaş’ın sermayesi 23 milyona yükseldi
Yarpaş’ın sermayesi 23 milyona yükseldi
Güncel
06 Aralık 2012 Perşembe 09:15
  • 878
  • 0

Yarpaş’ın sermayesi 23 milyona yükseldi

Körfez Belediye Meclisi gündeminde yer alan 7 maddeyi görüşmek için toplandı. Toplantıda Yarpaş’ın sermayesi 3 milyon daha artırılarak, 18 milyondan 23 milyona yükseltildi
Körfez Belediye Meclisi`nin aralık ayı toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Toplantıda  Körfez Emniyet Müdürlüğü`ne 3 adet polis otosu hibe edilmesi kararlaştırıldı. Meclis, verilen 2 önergeyle birlikte 9 maddeyi görüşerek karara bağlamış oldu. Belediye başkanı Yunus Pehlivan`ın yönettiği toplantıda, Yarpaş`ın sermaye artışı da kabul edildi. 
 
3 MİLYON ARTIRILDI
Konuyla ilgili bilgi veren başkan Pehlivan ,“Yarpaş kar amaçlı kurulmuş bir şirket değil. Belediye üzerinden giderleri karşılanıyor. 2004 öncesi personel sayısı artırılmış, yüksek oranda zam yapılmış. Çalışan sayısını 570`den, 330`a kadar düşürdük. Bugün çalışanları mağdur etmemiz söz konusu değil” dedi. Yarpaş`ın sermayesi 3 milyon daha artırılarak, 18 milyondan 23 milyona yükseltildi.
 
ÖVGÜ YAĞDIRDI
2012 yılının son meclisinde Körfez Emniyet Müdürlüğü`ne yandan camlı, koltuklu üç adet kamyonet alınması önergesi oybirliğiyle kabul edildi. Körfez`in huzuru için görev yapan emniyet mensuplarına her zaman destek olacaklarını belirten Pehlivan, “3 adete daha araç temini için bölgemizdeki sanayi kuruluşlarıyla görüşeceğim. emniyet müdürlüğümüze önümüzdeki yıl altı adet yeni araç kazandırmış olalım” şeklinde konuşarak emniyet müdürü Coşkun Opak`a da övgüler yağdırdı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ