Yavuz: Vergi ve  SGK Ödemeleri YAPILDI
Yavuz: Vergi ve  SGK Ödemeleri YAPILDI
Güncel
28 Kasım 2017 Salı 12:36
  • 1489
  • 0

Yavuz: Vergi ve  SGK Ödemeleri YAPILDI

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, “41 ay boyunca Kocaelispor’un kasasına kayıt dışı tek delikli kuruş girmemiştir ve çıkmamıştır. Bulunduğumuz liglerde belki de başka hiçbir kulüp tarafından yapılmayan, vergi ve sosyal güvenlik primi dâhil her şey resmi rakamlar üzerinden yapılmış ve aylık ortalama 100’er bin TL’lik vergi ve SGK ödemeleri yapılmıştır” dedi.

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, açıklama yaparak kulübün 100’er bin TL’lik vergi ve SGK borcunun ödendiğini söyledi. Yavuz, Kocaelispor ile ilgili hayallerini kişisel Facebook sayfasından paylaştığı zaman arkadaşlarının kendisiyle dalga geçtiğini belirterek yorumların ekran görüntülerini paylaştı.

 

FACEBOOK’TAN LAF ATTILAR

Başkan Bahri yavuz, arkadaşlarının Faceook sayfasından kendisine laf attıklarını belirterek, “Nou Camp'ta üzerimde Kocaelispor Vefa tişörtü ile bir foto çektirdim. Ne O stadın büyüklüğü, ne de Barcelona takımı beni etkiledi. Ben sadece orada Kocaelispor’u seyredebilme, ‘Körfez gol gol gol’ diye bağırabilme hayalleriyle heyecanlandım. Hayalimi Facebook sayfamda yazdığımda bana laf atan arkadaşlarım oldu. “Yavaşşşş” diyen de oldu, “Beni güldürdün” diyen de.

 

Ben o gün, o heyecanımla, çok ciddiydim aslında. Bu önce benim hayalimdi, sonra tüm ailemin oldu ve sonra bana inanan tüm yönetim kurulu üyelerimin. Bize inananlarla  beraber İzmit Körfezi’ne attığımız o ufak taş, önce kendi halkalarını oluşturdu ve  sonra büyük Kocaelispor taraftarı ile beraber tüm şehri döven dev dalgaları oluşturduk. Bu gemi kendi körfezinde batacak diye bekleyenler, Körfez’de birer birer boğuldu” diye konuştu.

 

GELECEĞİN KOCAELİSPOR’U

Geleceğin Koacelisporu’nun temelini attıklarını ifade eden Yavuz, “41 ayın sonunda, bugün burada; hayalimizdeki borçsuz, üretebilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, geleceğin Kocaelispor’unun yalnızca temelini atmış bulunuyoruz. Hedefimize tam anlamıyla ulaşabilmemiz için önümüzde uzun ve çetin yollar olduğunun bilincindeyiz. Koltuk sevdalısı değiliz, Kocaelispor sevdalısıyız. Koltukta olalım ya da olmayalım, her zaman Kocaelispor’un yanında olacağız. Temeli öyle sağlam tutacağız, öyle bir kulüp yapısı oluşturacağız ki, Kocaelispor ilelebet payidar kalacaktır” şeklinde konuştu.

 

100’ER BİN TL’LİK ÖDEMELER YAPILDI

Kocaelispor2un vergi ve SGK ödemelerinin yapıldığını ifade eden  Yavuz şunları söyledi: “Layıkıyla denetlenebilen her yapı, iyi yönetilir, iyi yönetilmek zorundadır. Bir kez daha çağrımı tekrarlıyorum, gelin Kulübümüze üye olun, yönetin, denetleyin, hesap sorun, mali tabloları tartışın, bütçe tasarılarına ortak olun. Kocaelispor’u daha iyi yönetmeye talip listelerin yarışabildiği; kaybedenin kazananın en büyük destekçisi olacağı genel kurullar Kocaelisporumuzun hakkıdır. 41 ay boyunca Kocaelispor’un kasasına kayıt dışı tek delikli kuruş girmemiştir ve çıkmamıştır. Bulunduğumuz liglerde belki de başka hiçbir kulüp tarafından yapılmayan, vergi ve sosyal güvenlik primi dâhil her şey resmi rakamlar üzerinden yapılmış ve aylık ortalama 100’er BİN TL’lik vergi ve SGK ödemeleri yapılmıştır.”

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

41 Burda çalışanları isyan etti!

Yazan: 41 avm çalışanı

Yorum: Ben oranın çalışanlarından birisiyim. Sesimizi duyurun lütfen paramıza zamda vermiyorlar çalışmazsak tazminatsız kocayacağız

Bedelli askerlikte son durum

Yazan: Vatandaş

Yorum: Bence iyi miktar

Boğulanların sayısı artıyor. 193 kişi boğulma tehlikesi geçirdi  

Yazan: Yüzücü

Yorum: Buyuksehir ekiplerini tanitacagina ilk önce bedava yüzme kürsü açsın. Her yaz kocaeli de aynı sey.

Meteoroloji uyardı. Dolu ve hortum oluşabilir

Yazan: Merve erbas

Yorum: Yarın yine otoparklar dolar. Izmit in her yerini sel basar.

Körfeze 120 bin liralık proje!

Yazan: Korfezli

Yorum: Körfezin her yeri çöp içinde. Ilk buna cozum

Hürriyet’ten o şoföre destek ziyareti

Yazan: İZMİTLİ

Yorum: yaşlı amca belliki rahatsız... doğrusunu yapmış şoför arkadaşımız... bayan yolcu açısından doğru olan buydu... ancak bu tür davranışların kapalı, sakallı, şalvarlı, sarıklı vb. yurttaşlarımızada yapıldığında aynı tepki ile karşılık verilmesi gerekir. bu ülke özgürse eğer ne açık giyinenin nede kapalı giyinenin birbirine hakaret hakkı yok. nedense açık birine birşey söylendiğinde herkez özgürlükçü, dindar birine söylenince burası iran mı oluyor. yuhhhh

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: vatandaş

Yorum: Özelleştirince böyle oldu, Zamlar ile ilgilide bir haber bekliyoruzz

Bekçilerden güvenlik uygulaması: 1 şüpheli şahıs yakalandı

Yazan: Vatandaş

Yorum: 80 lere döndük. Bu nedir arkadaş artık her vatandaşın yanına bir tane kolluk gücü verirler.

CHP’den 9 kişi İnce için imza verdi

Yazan: Zeynep sonmez

Yorum: Çoğunluğun eski başkan olması da manidar.

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: Songül Cihan

Yorum: Bacım yapiyosun da bu haberleri takan yok. Açlık sınırı olmuş bilmem kaç. Bu milletin suyunu kes yine akillanmaz

KENT REHBERİ