27 Mayıs 2018 Pazar 04:00
Yavuz: Vergi ve  SGK Ödemeleri YAPILDI
Yavuz: Vergi ve  SGK Ödemeleri YAPILDI
Güncel
28 Kasım 2017 Salı 12:36
  • 1406
  • 0

Yavuz: Vergi ve  SGK Ödemeleri YAPILDI

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, “41 ay boyunca Kocaelispor’un kasasına kayıt dışı tek delikli kuruş girmemiştir ve çıkmamıştır. Bulunduğumuz liglerde belki de başka hiçbir kulüp tarafından yapılmayan, vergi ve sosyal güvenlik primi dâhil her şey resmi rakamlar üzerinden yapılmış ve aylık ortalama 100’er bin TL’lik vergi ve SGK ödemeleri yapılmıştır” dedi.

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, açıklama yaparak kulübün 100’er bin TL’lik vergi ve SGK borcunun ödendiğini söyledi. Yavuz, Kocaelispor ile ilgili hayallerini kişisel Facebook sayfasından paylaştığı zaman arkadaşlarının kendisiyle dalga geçtiğini belirterek yorumların ekran görüntülerini paylaştı.

 

FACEBOOK’TAN LAF ATTILAR

Başkan Bahri yavuz, arkadaşlarının Faceook sayfasından kendisine laf attıklarını belirterek, “Nou Camp'ta üzerimde Kocaelispor Vefa tişörtü ile bir foto çektirdim. Ne O stadın büyüklüğü, ne de Barcelona takımı beni etkiledi. Ben sadece orada Kocaelispor’u seyredebilme, ‘Körfez gol gol gol’ diye bağırabilme hayalleriyle heyecanlandım. Hayalimi Facebook sayfamda yazdığımda bana laf atan arkadaşlarım oldu. “Yavaşşşş” diyen de oldu, “Beni güldürdün” diyen de.

 

Ben o gün, o heyecanımla, çok ciddiydim aslında. Bu önce benim hayalimdi, sonra tüm ailemin oldu ve sonra bana inanan tüm yönetim kurulu üyelerimin. Bize inananlarla  beraber İzmit Körfezi’ne attığımız o ufak taş, önce kendi halkalarını oluşturdu ve  sonra büyük Kocaelispor taraftarı ile beraber tüm şehri döven dev dalgaları oluşturduk. Bu gemi kendi körfezinde batacak diye bekleyenler, Körfez’de birer birer boğuldu” diye konuştu.

 

GELECEĞİN KOCAELİSPOR’U

Geleceğin Koacelisporu’nun temelini attıklarını ifade eden Yavuz, “41 ayın sonunda, bugün burada; hayalimizdeki borçsuz, üretebilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, geleceğin Kocaelispor’unun yalnızca temelini atmış bulunuyoruz. Hedefimize tam anlamıyla ulaşabilmemiz için önümüzde uzun ve çetin yollar olduğunun bilincindeyiz. Koltuk sevdalısı değiliz, Kocaelispor sevdalısıyız. Koltukta olalım ya da olmayalım, her zaman Kocaelispor’un yanında olacağız. Temeli öyle sağlam tutacağız, öyle bir kulüp yapısı oluşturacağız ki, Kocaelispor ilelebet payidar kalacaktır” şeklinde konuştu.

 

100’ER BİN TL’LİK ÖDEMELER YAPILDI

Kocaelispor2un vergi ve SGK ödemelerinin yapıldığını ifade eden  Yavuz şunları söyledi: “Layıkıyla denetlenebilen her yapı, iyi yönetilir, iyi yönetilmek zorundadır. Bir kez daha çağrımı tekrarlıyorum, gelin Kulübümüze üye olun, yönetin, denetleyin, hesap sorun, mali tabloları tartışın, bütçe tasarılarına ortak olun. Kocaelispor’u daha iyi yönetmeye talip listelerin yarışabildiği; kaybedenin kazananın en büyük destekçisi olacağı genel kurullar Kocaelisporumuzun hakkıdır. 41 ay boyunca Kocaelispor’un kasasına kayıt dışı tek delikli kuruş girmemiştir ve çıkmamıştır. Bulunduğumuz liglerde belki de başka hiçbir kulüp tarafından yapılmayan, vergi ve sosyal güvenlik primi dâhil her şey resmi rakamlar üzerinden yapılmış ve aylık ortalama 100’er BİN TL’lik vergi ve SGK ödemeleri yapılmıştır.”

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir