KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6973 TL
  • 6.2955 TL
  • 7.1033 TL
Kocaeli Zirve
Yazıcı, KO-MEK’in kurslarını gezdi
Yazıcı, KO-MEK’in kurslarını gezdi
Güncel
14 Kasım 2012 Çarşamba 12:32
  • 694
  • 0

Yazıcı, KO-MEK’in kurslarını gezdi

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, KO-MEK’in kurslarını gezdi, el emeği göz nuru eserleri inceledi, kursiyerlerin istek ve önerilerini dinledi

KO-MEK, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı`yı ağırladı. Kursiyerlerle bir araya gelen ve isteklerini dinleyen Yazıcı, KO-MEK`in meslek ve sanat alanında verdiği eğitimlerle vatandaşlara önemli ve kalıcı yararlar sunduğunu söyledi. Yazıcı, KO-MEK`in yediden yetmişe herkese hizmet verdiğini, büyük ve güçlü aile yapısıyla dün olduğu gibi bundan sonra da eğitimin hizmetinde olmaya devam edeceğini belirtti. 

 
KURSLARI GEZDİ
Genel sekreter Yazıcı KO-MEK`in Gölcük Kaynakçılık Atölyesi, Kuruçeşme, Mevlana, Mehmet Ali Paşa, Tepeköy, Kireçocakları ve Gölcük Kurs Merkezlerini ziyaret etti. Yazıcı`ya ziyaretleri sırasında genel sekreter yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, KO-MEK Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım ile KO-MEK Bölge Sorumlusu Oğuz Kaya eşlik etti. 
 
ESERLERİ İNCELEDİ
Kurs merkezlerinde incelemelerde bulunan Ersin Yazıcı kursiyerlerin istek ve önerilerini de dinledi. Mefruşat sınıfında kendisine gösterilen ürünleri hayranlıkla inceleyen Yazıcı, “Burada yaptığınız işlerle aslında geleneklerimizi yaşatıyorsunuz. Şu anda her ürünün hazırı yapılarak satılıyor fakat hiçbiri el emeğinin yerini tutmuyor`` dedi. Kursiyerler de KO-MEK`i ilimize kazandıran başta Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere tüm yetkililere teşekkür etti. 
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ