KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Yazıcı sahadan çıkmıyor
Yazıcı sahadan çıkmıyor
Güncel
02 Aralık 2009 Çarşamba 14:10
  • 622
  • 0

Yazıcı sahadan çıkmıyor

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, İZAYDAŞ’ın Gebze, Dilovası ve Çayırova’daki tesislerinde incelemelerde bulundu

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı İZAYDAŞ tarafından işletilen Gebze bölgesindeki tesisleri gezdi. Çayırova`da İZAYDAŞ`a ait hafriyat sahası, Gebze`de bulunan Katı Atık Ayrıştırma ve Paketleme Tesisi ve Dilovası`nda bulunan Düzenli Çöp Depolama Alanı hakkında bilgi alan genel sekreter Yazıcı`ya, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, genel müdür yardımcısı Nurettin Erikçi, İZAYDAŞ Deponi Alanlar Müdürü Çağataş Bozkurt eşlik etti.
 

HAFRİYAT SAHALARI
Genel sekreter Ersin Yazıcı, öncelikle Çayırova`da bulunan İZAYDAŞ`a ait hafriyat sahasında incelemelerde bulundu. Yazıcı, doldurulmasından sonra ağaçlandırma ve spor alanları olarak halkın hizmetine sunulacak alan hafriyat sahasıyla ilgili yetkililerden detaylı bilgiler aldı. Yazıcı`ya ayrıca Gebze, Hereke, Üçtepeler bölgelerindeki hafriyat sahalarını işleten İZAYDAŞ`ın Tatlıkuyu ve Paşadağı bölgelerinde de yeni alanlar oluşturmak için çalışmalarına devam ettiği bilgisi verildi.
 

ÇÖP DEPOLAMA ALANI
Göreve geldiği günden bu yana Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin tüm birimlerinin çalışmalarıyla ilgili tespit ve denetleme gezilerini sürdüren genel sekreter Yazıcı`nın İZAYDAŞ`ta bir sonraki durağı ise Gebze ve Dilovası`nda bulunan Düzenli Çöp Depolama alanları oldu. Yazıcı, 2007 yılı itibariyle işletim hakkı İZAYDAŞ`a verilen Dilovası Evsel Katı Atık Düzenli Depolama Alanı`nı inceledi. Yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi alan Yazıcı`ya sistemin işleyişi anlatıldı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ