KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Yazıcı’nın kayınbiraderi İZAYDAŞ’a gönderildi..!
Yazıcı’nın kayınbiraderi İZAYDAŞ’a gönderildi..!
Güncel
09 Aralık 2011 Cuma 11:58
  • 3242
  • 8

Yazıcı’nın kayınbiraderi İZAYDAŞ’a gönderildi..!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, belediyeye bağlı müdürlüklerde son günlerde sessiz sedasız ciddi değişiklikler yapıyor.

Başkan Karaosmanoğlu`nun yaptığı bu kadro ve yer değişiklikleri gazetemizde bu kurumlarda yaşanan sıkıntıların dile getirilmesinden sonra başladı.
 

Başkan Karaosmanoğlu gazetemizde çıkan yazılardan sonra önce park bahçeler müdürlüğünde hakkında yazı çıkan kişilerin yerini değiştirdi. Sonra yine hakkında olumsuz yazılar çıkan Kent Konut ve İZAYDAŞ`ta da sessiz ve derinden bir kadro değişikliği yapmaya başladı başkan Karaosmanoğlu.
 

Son olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı`nın genel sekreter olduktan sonra işe aldığı kayınbiraderinin yeri değişti.
 

Ersin Yazıcı`nın genel sekreter olmasından sonra Düzce`den getirdiği kayınbiraderi Kerim Oraloğlu, Kent Konut`ta satış şefi olarak işe başladı.
 

Fakat Ersin Yazıcı`nın kayınbiraderi Kerim Oraloğlu hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Bu iddialara başta çok fazla kulak asmayan başkan Karaosmanoğlu, sonunda Kerim Oraloğlu`nun yerinin değiştirilmesini istedi ve Ersin Yazıcı`nın kayınbiraderi Kent Konut`tan İZAYDAŞ`a düz eleman olarak gönderildi.
 

Kent Konut`ta satış şefi olan Ersin Yazıcı`nın kayınbiraderi şimdi İZAYDAŞ`ta muhasebe servisinde düz memur olarak çalışacak.
 

Önümüzdeki günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile belediyeye bağlı kuruluşlarda yer değişiklikleriyle görevden almaların yaşanacağı söyleniyor.
 

Ama aldığımız duyumlara göre bu daha üst düzeylerde olacakmış, bilmiş olun.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ