KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yeni hizmet binası beğenildi
Yeni hizmet binası beğenildi
Güncel
19 Kasım 2012 Pazartesi 11:51
  • 784
  • 0

Yeni hizmet binası beğenildi

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı ziyaret eden dernek başkanları, Körfez’e kazandırdığı hizmet binası için başkana teşekkür etti

Körfez Posoflular Dayanışma ve Kültür Derneği ve Körfez Gümüşhane Yağmurdereliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği yönetimleri ayrı ayrı Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`ı ziyaret etti. Körfez Posoflular Dayanışma ve Kültür Derneği başkanı Hamit Akbulut, yönetim kurulu üyeleri Muhammer Eren,  Engin Erbilici ve Fatih Mahalle Muhtarı İsmail Kara ile birlikte Pehlivan`a nezaket ziyaretinde bulundu. Akbulut dernek çalışmalarından bahsettiği ziyarette, dernek binalarının yapımında katkı sağlayan başkan Pehlivan`a hemşerileri adına teşekkür etti.

 
DERNEKLER ÖNEMLİ
Ardından Körfez Gümüşhane Yağmurdereliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Alaatin Çelikli ve başkan yardımcısı Firar Yayla ile birlikte başkan Pehlivan`a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni yapılan belediye hizmet binasını da çok beğenen dernek üyeleri, ilçemize hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yunus Pehlivan, “Hemşeri derneklerine kültürün aktarılması, birlik ve beraberliğin sağlanarak daha sağlam temellere oturtulması için önem veriyoruz” dedi. Pehlivan dernek yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ