KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Yeni Umut ilk mezunlarını verdi
Yeni Umut ilk mezunlarını verdi
Güncel
Aktan Uslu
14 Haziran 2019 Cuma 17:57
  • 1124
  • 0

Yeni Umut ilk mezunlarını verdi

Gebze’de 2012 yılında kurulan ve bu eğitim öğretim döneminde koleje dönüşen Yeni Umut Okulları ilk mezunlarını verdi.

2012 yılından beri Gebze’de faaliyet gösteren Yeni Umut Okulları öğrenci, öğrenci velileri ve halkın güveniyle daha da büyüyerek 2018-2019 eğitim-öğretim yılında kolej olarak faaliyete geçmişti. İlk yılını gerek akademik gerek spor alanlarında elde ettiği derecelerle tamamlayan Yeni Umut Okulları ilk mezunlarını vermenin haklı gururunu yaşarken bir yandan da yıllardır emek verdiği öğrencilerinden ayrılmanın burukluğunu hissediyor.

Yeniliğe ve teknolojiye açık, alanında uzman, özverili ve iletişim becerisi yüksek eğitim kadrosu ile bir yılı geride  bırakan Yeni Umut Okulları  öğretmenlerinin, idaresinin her zaman olduğu gibi yine el ele, emekle, birlikte büyük bir  özveriyle organize ettiği mezuniyet töreni 13 Haziran Perşembe akşamı okul bünyesinde düzenledikleri  program ile gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Okul Müdürü Gülcan Yaşar’ın konuşması, 12. sınıf öğrencisi  Semih Yılmaz’ın seslendirdiği şiir, Okul Müdürlerinden Zehra Ceylan’ın  konuşması, 12.sınıf  öğrencisi Melisa Yılmaz’ın seslendirdiği şiir,  12. Sınıf okul birincisi  Mücahit Arı’nın konuşması,  8.sınıf okul birincisi  Efe Yalçın’ın  konuşması  ile devam etti.

Mezun öğrencilerin okul kütüğüne isim nakşetmesiyle birlikte diploma merasimi ardından bayrak ve flama devri ile tamamlanan programda lise öğrencileri müzik grubunun seslendirdiği şarkılar ve Tanju Dündar’ın müzik grubuyla verdiği konser ve kokteyl eşliğinde eğlenceli bir şekilde devam etti.

                   

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ