KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
UZUNÇİFTLİK SEZONA DAMGA VURDU
UZUNÇİFTLİK SEZONA DAMGA VURDU
Amatör Futbol
01 Nisan 2010 Perşembe 15:50
  • 802
  • 0

UZUNÇİFTLİK SEZONA DAMGA VURDU

Amatör Süper Lig’e veda eden Uzunçiftlikspor’da centilmence mücadele verilen bir sezonu geride bırakmanın onuru ve gururu yaşanıyor

FUTBOLCULAR VİTRİN YAPTI
Güçlü bir alt yapısı olan Uzunçiftlikspor, A takımlar düzeyinde Amatör Süper Lig`e veda ederek büyük üzüntü yaşamıştı. Daha çok küçük yaş gruplarında hedef koyan Uzunçiftlikspor, A takım bazında üzüntü yaşamasına rağmen, genç takımlar kategorilerindeki başarılarıyla ismini duyurmaya devam etti. Amatör Süper Lig`de her maçına çıkan ve aynı ciddiyetle mücadele eden Uzunçiftlikspor kamuoyundan takdir topladı. A takım kadrosunda yer alan birçok futbolcunun iki kategoride daha forma giymesinin ağırlığını kaldıramayan Uzunçiftlik, düşmenin acısını tattı.

DÜŞMEYİ HAK ETMEDİK
Uzunçiftlikspor`un başarılı antrenörü Selahattin Tanrıkulu, Amatör Süper Lig`den düşmeyi hak etmediklerini dile getirdi. Aynı futbolcularla üç kategoride mücadele etmenin ağır geldiğini dile getiren Tanrıkulu, “ Cezalı sporcularımız oldu, sakatlanan sporcularımız oldu. Hepsi üst, üste gelince maalesef hiç hak etmediğimiz bir şekilde küme düştük. Fakat çokta üzülmüyoruz, çünkü biz Amatör Süper Lig`in en genç takımıyız ve biz camia olarak gençliğe önem veren kulübüz. Genç sporcularımıza vitrin sunduk ve sporcularımız birçok kulüp tarafından isteniyorlar. Sezonu centilmence tamamladık” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ