KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Yılbaşı gecesinin simgesi V@secret’te
Yılbaşı gecesinin simgesi V@secret’te
Güncel
30 Aralık 2011 Cuma 17:27
  • 2607
  • 1

Yılbaşı gecesinin simgesi V@secret’te

2011 yılının yerini 2012’ye bırakmasına sayılı saatler kaldı. Yılbaşı günün simgesi haline gelen kırmızı iç çamaşırı V@secret’te sizleri bekliyor

Yeni yıla kırmızı iç çamaşırlarıyla girmenin uğur getireceği yönündeki inanış dolayısıyla yılbaşında iç çamaşırı satışlarında artış yaşandı. 2011 yılının yerini 2012'ye bırakmasına sayılı saatler kaldı. Yılbaşı günün simgesi haline gelen kırmızı iç çamaşırında en yeni kreasyonlarıyla V@secret sizleri bekliyor. İzmit Tarihi Osmanlı Hamamı`nın karşısında Fethiye Caddesi No:43`de hizmet veren V@secret Bay, Bayan İç Giyim`in sahibi Fatma Vonal, yılbaşına özgü kırmızı iç çamaşırı satışında, her yıl bir önceki yılla göre artış olduğunu kaydetti.

 

 

ALANINDA TEK
Yeni yılın vazgeçilmezleri arasında yer alan kırmızı iç çamaşırlarında çeşitli markaların satışlarını yaptığını söyleyen Vonal, kaliteli ve bol alternatifle alanında tek olduğu iddia ederek tüm bayanları V@secret`e davet etti.  50 metrekare alan içinde 2 katlı işletmede 3 personelin çalıştığı V@secret Bay- Bayan İç Giyim`de, kırmızı fantezi çamaşırları, kostümler ve oryantal kıyafetleri de mevcut. Üstelik çamaşırların fiyatları oldukça uygun. İç çamaşırları 5 TL`den başlatan fiyatlarla vitrinleri süslüyor.

 

 

YOĞUN TALEP
Özellikle bayanların yoğun ilgi gösterdiği kırmızı iç çamaşırlarının nerdeyse tükendiğini söyleyen Vonal, “Yılbaşında kırmızı iç çamaşırına inanılmaz bir ilgi söz konusu. İnsanlar yılbaşı gecesi sevdiklerine bu tip hediyeler vermekten keyif alıyor. Günlük giyilebilen ürünlerin tamamen dışına çıkılıyor. Yılbaşında artan talebi karşılamak için hummalı bir çalışma yürüttük. Özellikle son bir haftada yoğun şekilde talep var" dedi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ