KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Yılbaşında eğlenceye doyacaksınız
Yılbaşında eğlenceye doyacaksınız
Güncel
13 Aralık 2012 Perşembe 15:12
  • 5734
  • 6

Yılbaşında eğlenceye doyacaksınız

Yılbaşı gecesinin yaklaşmasıyla birlikte Kocaeli Turizm Derneği’nin düzenlediği kahvaltıda bir araya gelen otel ve restoran işletmecileri yılbaşı menü ve eğlencelerini tanıttı

Kocaeli Turizm Derneği`nin Ramada Plaza`da düzenlediği kahvaltılı toplantıya katılan otel ve restoran yetkilileri işletmelerinin yılbaşı programlarını tanıttı. İlk kez işletmelerin bir araya gelmesini sağlayan Kocaeli Turizm Derneği Başkanı Soner Kılıç ile Ramada Plaza Genel Müdürü Cengiz Caner programa ev sahipliği yaptı. Kahvaltıya; Kartepe Turizm Derneği Başkanı Orhan Bayramin, Teona Otel Genel Müdürü Adil Kaplan, Otel Asya Genel Müdürü Nazmi Çaycı, Wellborn Luxury Otel Müdürü Behiye Şalk,  Buzz Restaurant Müdürü Şerif Dündar, Wes Otel Müdürü Güliz Yavuz ile dernek yönetimi katıldı.

 
ORYANTAL ŞOV
Programda ilk sözü alan Ramada Plaza İzmit Otel Genel Müdürü Cengiz Caner, yılbaşında kırmızı et ağırlıklı bir menü sunacaklarını ancak hindinin de masaları süsleyeceğini belirtti. Sadece yerli müşteriler için değil, yabancı müşteriler için de yılbaşı menüsü hazırladıklarını belirten Caner, “ Üç farklı konsept belirledik. Yılbaşı programımızda, DJ, Gülşah Tütüncü ve orkestrası ile oryantal Özlem müşterilerimize muhteşem bir yılbaşı programı sunacak” şeklinde konuştu.
 
EVLERE HİNDİ SERVİSİ
Otel Asya`nın programını anlatan genel müdür Nazmi Çaycı yılbaşında; Sertaç Tugay, Oğuz Pancarcı, solist Selin ve oryantal Lara`yla program hazırladıklarını söyledi. Çaycı, menülerinin de oldukça zengin olduğunu belirtti. Wes Otel`den Güliz Yavuz, çocuklara da yılbaşı menüsü hazırladıklarını ve yetişkinler için sınırsız içki verileceğini ifade etti. Yavuz ayrıca, yılbaşında 150 TL`ye pişmiş hindinin evlere servis edilebileceğini söyledi.
 
YONCA LODİ RÜZGARI
Yeni açılan Wellborn Luxury Otel Genel Müdürü Behiye Şalk, zengin menülerinin yanı sıra gecede ünlü sanatçı Yonca Lodi`nin birbirinden güzel şarkılar seslendireceğini söyledi. Teona Otel`den Adil Kaplan, sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içki ikramı yapılacağını, yılbaşı programlarında piyanist şantör Mehmet Öz, piyanist Birol ve Eylem Eylül ile oryantal Rüya`nın yer alacağını dile getirdi. Otel Yelkenkaya`dan Savaş Şahin, DJ Kenan ve leziz menüsüyle yeni yıla gireceklerini söylerken, Motali Otel`de gitarist Zafer Güneş sahne alacak. 
 
ERDİ, ÇOK EĞLENDİRECEK
İlimizin önde gelen restoranlarından olan Buzz Restaurant da özel bir yılbaşı eğlencesi hazırladı. İzmitli şarkıcı Erdi`nin sahne alacağı Buzz Restaurant`ta menü olarak tereyağlı  mantar pane, elma ve portakal sosuyla tatlandırılmış dağ kestaneli hindi tandır,  hurma ve bademli Azeri pilavı, sebze buketi ve elma dilimli patates gecenin sonunda ise işkembe veya krotonlu mercimek çorbasından oluşan bir menü hazırladı. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ