KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3887 TL
  • 6.0956 TL
  • 6.7858 TL
Kocaeli Zirve
Yolda bulduğu yavru kediyi otobüse aldı
Yolda bulduğu yavru kediyi otobüse aldı
Güncel
Nabi Yazıcı
10 Ekim 2018 Çarşamba 15:00

Yolda bulduğu yavru kediyi otobüse aldı

Vatandaşların sokak hayvanlarına karşı başlayan sevgi ve koruma davranışlarına bir yenisi daha eklendi.

İstanbul-Sinop arasında yolcu taşıyan ve Kocaelili bir otobüs firmasının şoförü, yolda gördüğü ve ezilmesinden korktuğu yavru kediyi aracına alarak korudu.

Sinop Boyabat’a kadar yavru kediyi otobüste yanından ayırmayan örnek şoför, bir karton kutu içine yavruyu koydu ve besledi.

Yolculuk boyunca şoförün yanından ayrılmayan ve gördüğü uygulamadan memnun olan yavru kediyi daha sonra sahiplenen şoför bakmak için evine götürdü.

Şoförün bu örnek davranışını çok beğenen yolcular resimleri çekerek yayınlanması için gönderdiler. Vatandaşlar yolculuk sonrasında da duyarlı şoföre teşekkür ederek ayrıldılar.

 

DİĞER HABERLER

Bilgi Köprüsü Montessori, pazarda tezgah açtı

Bilgi Köprüsü Montessori, pazarda tezgah açtı

İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak No:39 adresinde faaliyet gösteren ilimizin ilk Montessori eğitimi veren anaokulu Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu, 12-18 Aralık Yerli Malı Haftası’nı şimdiki adıyla “Yatırım, Tutum ve Türk Malları Haftası”nı akıllarda kalıcı, uygulamalı bir programla kutladı.  Öğrenciler, öğretmenler hep birlikte İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda tezgah açarak yerli üretim sebze ve meyve satışı yaptı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu