KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Yolda yürürken bir anda yere yığıldı
Yolda yürürken bir anda yere yığıldı
Güncel
31 Aralık 2011 Cumartesi 10:40
  • 3011
  • 1

Yolda yürürken bir anda yere yığıldı

Turgut Mahallesi’nde ikamet eden bir kişi sabah saatlerinde çalıştığı pişmaniyeci dükkanına giderken yolda bir anda fenalaşarak yaşamını yitirdi.

D-100 Karayolu üzerinde bulunan pişmaniyeciye dükkanında çalışan bir kişi sabah saatlerinde iş yerine gittiği sırada fenalaşarak yaşamını yitirdi. Turgut Mahallesi`nde ikamet eden Gebze Kroman Çelik fabrikasından emekli olan Mehmet Öğretmenler (60) emekli olduktan sonra İpek Pişmaniyecide çalışmaya başladı. Sabah sabah 09.00 sıralarında da iş yerine gittiği sırada bir anda fenalaştı.


YOLDA YAŞAMINI YİTİRDİ
Çetin Emeç Üst Geçidini 20 metre geçtikten sonra fenalaşan talihsiz adam bir anda kaldırıma düştü. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulans ekipleri yaptıkları kalp masajına rağmen bir cevap alamadı. Ambulansla İzmit SEKA Devlet Hastanesi`ne kaldırılmak istenen Öğretmenler, yolda yaşamını yitirdi. İki çocuk babası olan Mehmet Öğretmenler`in kalp ve tansiyon hastası olduğu öğrenildi. Öğretmenler`in kesin ölüm nedeni yapılan otopsisinin ardından netlik kazanacak.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ