KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Yükselen Değerler’de dostluklar pekişti
Yükselen Değerler’de dostluklar pekişti
Güncel
16 Aralık 2011 Cuma 13:03
  • 5807
  • 2

Yükselen Değerler’de dostluklar pekişti

Yükselen Değerler ailesi dördüncü tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi, bağlarını güçlendirirken gönüllerince eğlendi

Geceden fotoğraflar için TIKLAYIN

Bizim Kocaeli Gazetesi`nin cumartesi günleri yayınladığı “Bizim YAŞAM” ilavesi her hafta farklı konu ve konuklarıyla ilgi çekmeye devam ederken, yeni dostlukların da temelini atıyor. Bizim YAŞAM`ın bünyesinde yer alan, iş dünyasının önde gelen isimlerinin konuk edildiği “Yükselen Değerler” yeni katılımlarla sürekli büyüyen bir aile olma yolunda hızla ilerlerken, düzenlenen etkinliklerle bağlarını kuvvetlendiriyor. Yükselen Değerler ailesinin üyeleri bu amaçla dördüncü kez bir araya geldi.
 

TANIŞMA VE KAYNAŞMA
Yükselen Değerler`in dördüncü tanışma ve kaynaşma yemeği Kocaeli Sanayi Odası`nın sosyal tesisleri Clup Bithynia`da gerçekleştirildi. Markalaşma yolunda hızla ilerleyen Yükselen Değerler gecesine projenin mimarı Aysun Erenkaya ev sahipliği yaparken gazetemizin genel yayın müdürü Güngör Arslan, gazetemizin ortaklarından ve köşe yazarlarından Serpil Çolak, reklam müdürümüz Tülay Duran, Bizim YAŞAM`ın editörü Zeynep Akar, gazetemizin eğitim editörü Gülümser Ayhan da hazır bulundu.
 

YAP BİR PROJE GEL
“Yükselen Değerler” röportaj dizisine konuk olan iş dünyasının tanınmış temsilcilerini bir araya getiren gecenin açılış konuşmasını yapan Aysun Erenkaya mimarı olduğu projenin doğuşunu anlattı. Erenkaya, “Gazetemizin genel yayın müdürü Güngör Arslan ‘Yap bir proje gel` dedi, Serpil Hanım yön gösterdi ve ortaya böyle güzel bir proje çıktı. Markalaşma yolunda hızla ilerleyen Yükselen Değerler sadece bir röportaj dizisi değil sıkı bağlarla kurulmuş dostlukların da adresidir” dedi.
 

KOCAMAN BİR AİLE
Erankaya, konuşmasının ardından mikrofona gazetemizin genel yayın müdürü Güngör Arslan`ı davet etti. Arslan, geceye katılan Yükselen Değerler`e teşekkür ederken, “Hepinizi Bizim Kocaeli Ailesi`nin birer ferdi olarak görüyorum” dedi. Gecede Yükselen Değerler de tek tek mikrofana gelerek duygu ve düşüncelerini aktardı. Betül Taş`ın sahne aldığı gecede Yükselen Değerler pisti de boş bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerinde göbek de atıldı, halay da çekildi. Gece hoş anılarla sona erdi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ