KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Yüzlerce insan öylece kaldı
Yüzlerce insan öylece kaldı
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 23:00
  • 4549
  • 6

Yüzlerce insan öylece kaldı

Bu akşam Yelken Kulübü’ne eğlenmek için gidenleri kötü bir sürpriz bekliyordu. Tam eğlence başlarken elektrikler gitti
İlimizin önemli mekanlarından olan İzmit Yelken Kulübü müdavimleri bu akşam kötü bir sürpriz yaşadı. Geçtiğimiz hafta ilimizde oldukça tanınan "Gürbüz" adlı sanatçı, İzmit Yelken Kulübü`nde sahne almış ve büyük ilgi görmüştü. Gürbüz bu akşam yine İzmit Yelken Kulübü`nde sahne alacaktı. Gürbüz`ün sahneye çıkmasına on dakika kala İzmit Yelken Kulübü`nün elektrikler kesildi.
 
Kulübünü dolduran yaklaşık dört yüz kişi biranda karanlığın ortasından kaldı. Eğlenmek için İzmit Yelken Kulübü`nün dolduran yüzlerce kişi yaklaşık iki saat elektriklerin gelmesini bekledi. Bazı kişiler Yelken Kulübü`nden ayrılırken içerideki kalabalık çok büyük tepki gösterdi.
 
İzmit Yelken Kulübü`ne gelen SEDAŞ ekipleri arızayı gidermek için uzun süre çalıştı. Yaklaşık iki saat sonra arıza giderildi ve elektrikler tekrar geldi. Uzum süreli elektrik kesintisi nedeniyle İzmit Yelken Kulübü neredeyse yarı yarıya boşaldı.
 
Öte yandan İzmit Barlar Sokağı`nda bulunan pek çok eğlence mekanında dün akşam polis ekipleri tarafından kontrol amaçlı uygulama yapıldı. Bunu duyan Yeleken Kulübü`nde ki elektrik kesintisi mağdurları “Acaba bilinç bir kesinti mi?” diye birbirlerine sormaya başladı.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ