KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7917 TL
  • 6.4716 TL
  • 7.7687 TL
Kocaeli Zirve
Yüzlerce konutluk ihaleyi bakın hangi firma kazandı!
Yüzlerce konutluk ihaleyi bakın hangi firma kazandı!
Güncel
04 Aralık 2019 Çarşamba 10:18

Yüzlerce konutluk ihaleyi bakın hangi firma kazandı!

TOKİ tarafından Dilovası Köseler Mahallesi'nde 429 konut yapılacak. Evlerle ilgili ihaleyi Arsaş Demir Çelik İnşaat Yapı Malz. Petrol Ürn. San. ve Tic. A.Ş. kazandı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Dilovası Köseler Mahallesi'nde 429 konut yapılacak. Evlerle ilgili ihale pazartesi günü İstanbul TOKİ merkezinde yapıldı. 429 konuttan oluşacak olan Dilovası TOKİ konutlarının ihalesini 82.723.000,00 TL'lik teklif vererek Arsaş Demir Çelik İnşaat Yapı Malz. Petrol Ürn. San. ve Tic. A.Ş. kazandı.

Proje kapsamında 1 adet cami, 14 dükkânlı ticaret merkezi, altyapı ve çevre düzenlemesi işini de firma yapacak. İnşaatın 600 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.

DİĞER HABERLER

KESMAR'dan alacağı olanlar dikkat!

KESMAR'dan alacağı olanlar dikkat!

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde 1990 yılında kurulan ve 28 yıldır 8 şubesiyle hizmet veren süpermarket zinciri KESMAR İnşaat Taahhüt Gıda ve Turizm Pazarlama Sanayi İçi ve Dış Ticaret Limited Şirketi konkordato talebinde bulunmuştu. İnşaat işleri dolayısıyla sıkıntıya giren firm için Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi kesin mühlet kararını açıklamış, şirket için 1 yıl kesin süre tanınmıştı. KESMAR ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ