KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Zabıta teşkilatının kalbi Körfez’de attı
Zabıta teşkilatının kalbi Körfez’de attı
Güncel
23 Aralık 2010 Perşembe 13:43
  • 782
  • 0

Zabıta teşkilatının kalbi Körfez’de attı

Büyükşehir Belediyesi ve 12 ilçe belediyesinin zabıta müdürleri, Körfez’de bir araya gelerek çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerin zabıta müdürleri, çeşitli sorunları tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla bir araya geldi. Körfez Belediyesi Tütünçiftlik Sahil Tesisleri`nde düzenlenen ve ev sahipliğini Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Zabıta Müdürü Cumali Gündoğdu`nun yaptığı kahvaltılı toplantıda; işyeri denetimleri, şehir içi ve ilçelerdeki trafik sorunları, ahırlarla ilgili çalışmalar, personel yapılandırılması ve bu konuda yaşanan sıkıntılar, kış mevsimi dolayısıyla sokaklarda kalan evsizlere yapılan uygulamalar, zabıta imajını değiştirmek için yapılacak çalışmalar ele alındı.

DİĞER İLÇELERDE DE YAPILACAK
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıların diğer ilçelerde de düzenleneceği vurgulandı. Toplantıya; belediye başkanı Yunus Pehlivan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Zabıta Müdür Yardımcısı Yılmaz Lazoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Sadettin Özalay, Tarım İl Müdürlüğü Kontrol Şube Müdürü Halide Canaylı, Körfez İlçe Tarım Müdürü Semra Koşumcu, BEZADAV Müdürü Yavuz Çakır, Körfez İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Erbil Karaca, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta yetkilileri ve 12 ilçenin zabıta müdürleri katıldı.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ