KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Zaman Otomotiv’de dürüstlük ön planda
Zaman Otomotiv’de dürüstlük ön planda
Güncel
19 Aralık 2011 Pazartesi 11:57
  • 1482
  • 0

Zaman Otomotiv’de dürüstlük ön planda

İhsan Zaman ile Mustafa Zaman’ın sahibi olduğu Zaman Otomotiv, Körfez’de kaliteli ve dürüst hizmeti uygun fiyata almak isteyenleri bekliyor

Körfez`deki 2. el otomotiv alım satımı ve araç kiralama alanında hizmet veren firmalara bir yenisi daha eklendi. İhsan Zaman ile Mustafa Zaman`ın sahibi olduğu Zaman Otomotiv, kısa bir süre önce hizmete girdi. Esentepe Mahallesi Hamit Kaplan Caddesi No:74/A adresinde hizmete giren Zaman Otomotiv`de her türlü ticari ve binek otomobili bulabilirsiniz. Zaman Otomotiv`de araç kiralama ve satın alma işlemi yapılabiliyor.

 

 

KALİTELİ HİZMET
Sektörde işini çok iyi yapan birçok firma bulunduğu gibi müşterisini zor durumda bırakabilen firmalara da rastlandığını söyleyen İhsan Zaman ve Mustafa Zaman, kaliteli ve dürüst hizmeti ekonomik olarak sunmayı ilke edindiklerini dile getirdi. Olumlu itibarın bir işletmeyi sektöründe liderliğe taşıyacağına inandıklarını ifade eden İhsan Zaman ve Mustafa Zaman, “Araç sahibi olmak isteyenler, kaliteli hizmet anlayışını firmamızda bulabilir” dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ