Kocaeli Zirve
“Zenginler fazla ekmek alıp fakire versin”
“Zenginler fazla ekmek alıp fakire versin”
Güncel
Gizem Ulutaş
27 Temmuz 2018 Cuma 16:03
  • 2402
  • 2

“Zenginler fazla ekmek alıp fakire versin”

Devlet Bahçeli dün uygulamada olan Askıda Ekmek projesini gelen zamlara bir çözüm olduğu kanaatiyle başlattığını duyurmuş, bütün teşkilatlara çağrıda bulunmuştu. Ancak bugün Ticaret Bakanlığı ekmeğe zam olmadığını dile getirdiği halde, MHP Teşkilatları Bahçeli’nin sözünden çıkmayarak olmayan zam için fırın önlerinde tepki gösterdi.

Dün Türkiye Fırıncılar Federasyonu ekmeğe yüzde 15’lik zam geleceğini duyurmuş ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli gelen zam için “Hali vakti yerinde olanlar fazla ekmek alıp fakirlere versin” ifadelerini kullanıp zaten uygulamada olan bir projeyi ben başlatıyorum diyerek Askıda ekmek projesini MHP olarak yapacaklarını duyurmuştu.

Bugünde Ticaret Bakanlığı yapılan ekmek zammı hakkında “Federasyonun ekmeğe zam yapma hakkı yok” denilerek zam iddialarını yalanlamıştı.

 

Yine MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Devlet Bahçeli’nin talimatına uyarak ekmeğe hiçbir şekilde zam olmadığı halde fırın önüne giderek önceden uygulamada olan “Askıda ekmek” projesini başlattıklarını ifade etti. Vatandaş ise bu tür uygulamalardan çok, MHP ve Aydın Ünlü’nün ekmeğe gelecek zamma bir çare bulunmasını istiyor.

 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: Asgari ucret

Ey Mhp peki vatandaşın cebine giren parayı düşünmeyecek misin?

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Vatandaş

işsizi issazi1 işsiz gibi bir çözüm olmuş...

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ