Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6644 TL
  • 6.4069 TL
  • 7.4708 TL
Kocaeli Zirve
İller arası Taekwon-Do şampiyonası start aldı
İller arası Taekwon-Do şampiyonası start aldı
Salon Sporları
28 Ağustos 2010 Cumartesi 14:39
  • 1129
  • 0

İller arası Taekwon-Do şampiyonası start aldı

Taekwon-Do İl Temsilciliği’nin 2010 yılı faaliyet programında yer alan İller arası Fuar Kupası Yıldız ve Genç Taekwon-Do şampiyonası önceki gün Hasan Gemlci Spor Salonu’nda 150 sporcunun katılımı ile başladı

Hasan Gemici Spor Salonu doldu
Her yıl  organize edilen ve Taekwon-Do il Temsilcisi Erdoğan Göçer`in girişimleri  sonrasında 2010 yılı faaliyet programında yer alan İller arası Fuar Kupası Yıldız ve Genç  Taekwon-Do Şampiyonası`na beş ilden 13 kulüp katıldı. Toplam 150 sporcunun katılımı ile sabah erken saatlerde start alan şampiyona gün boyu sürdü. Sporcular açılış töreni sonrasında ilk maçlarına çıktı. Kıran kırana geçen Taekwon-Do maçlarında sporcular tur atlayabilmek için efor sarf etti. 


5 ilden 150 sporcu katıldı

Bilecik, Bursa, İstanbul, Eskişehir ve Kocaeli illerinden bay ve bayan dalında yapılan İller Arası Fuar Kupası Yıldız ve Genç Taekwon-Do şampiyonasına 33, 37, 41, 45, 48, 51, 55, 59, 62 ve 67 kilogram dallarında gerçekleşti. Şampiyonaya 1993 ile 1997 doğumlu sporcular mücadele ederken, bazı sporcular maç esnasında hafif sakatlık geçirince sağlık ekipleri anında müdahale etti. Şampiyonaya ilimizden Derince Akademi, Derince Belediyespor, Göçerler, Gölcük, Karamürsel ve Gençlik spor takımları katıldı.


Malkoç katılamadı

Şampiyonada hakem olarak ETaekwo-Do İl temsilcisi Erdoğan Göçer, Ali Koç, Feridun Aydoğan, Veli Şahmah, Zekeriye Karaman, Fatih Koca, Melih yeni, Mehmet Durukan, Alaattin Çiftçi, İlhan Adanur, İlyas Adanur, Ali Çolak, Kemal Alioğlu, Nurşah Özşahin görev yaptı. İller arası Taekwon-Do şampiyonası günün akşam saatlerine kadar sürdü. Akşam saatlerinde dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi. Yurt dışında bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Kenan Malkoç ödül törenine katılamadı.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: Asgari ucret

Ey Mhp peki vatandaşın cebine giren parayı düşünmeyecek misin?

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Vatandaş

işsizi issazi1 işsiz gibi bir çözüm olmuş...

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ