KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Zeray inşaatta toprak kayması
Zeray inşaatta toprak kayması
Güncel
19 Haziran 2019 Çarşamba 23:46
  • 2386
  • 0

Zeray inşaatta toprak kayması

Başiskele Yuacık'ta devam eden Zeray inşaata ait ve gözde projelerinden olan Zeray Güneşi aşırı yağışlar sebebiyle çöktü.

7 blok 336 daireden oluşan lüks projenin ortasında yer alan spor sahası bugün aşırı yağış nedeniyle çöktü. Projenin içinde yer alan basketbol sahası, havuz ve kule, 1 saat 15 dakikalık yağmurda toprak altında kaldı. Kayan toprak nedeniyle basketbol sahası etrafındaki bir konut ise ikinci katına kadar toprakla doldu. Söz konusu çöküntüyü görenler büyük şok yaşadı. Halen satışları devam eden proje bir süre önce bitmişti. Başiskele yetkilileri yaşanan çökmenin ardından olay yerine intikal etti. Kentimiz etkisi altına alan iki gündür devam eden aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen toprak kaymasında ölen ve yaralanan  olmaması sevindirdi.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ