KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Zeytinci artık ‘YOKUM’ diyor..!
Zeytinci artık ‘YOKUM’ diyor..!
Güncel
26 Kasım 2012 Pazartesi 11:54
  • 3888
  • 9

Zeytinci artık ‘YOKUM’ diyor..!

Hüseyin Zeytinci yeni dönemde artık ‘YOKUM’ diyerek ne meclis üyeliğine, ne de başka bir yere aday olmayacağını söyledi.

21 yıldır Kocaeli Ticaret Odası`nda yönetimlerde yer alan, meclis üyeliği başta olmak üzere yönetim kurulu üyeliği, meclis başkanlığı ve son olarak da başkanlık yapan Hüseyin Zeytinci yeni dönemde artık ‘YOKUM` diyerek ne meclis üyeliğine, ne de başka bir yere aday olmayacağını söyledi.

Kocaeli Ticaret Odası`nda Yüksel Başer`in başkanlığı döneminde yönetime giren ve meclis üyesi olan Hüseyin Zeytinci halen meclis üyesi olarak görev yapıyor. 
Geçtiğimiz dönemde yapılan seçimlerde başkanlığı Recep Ekşi`nin desteklediği İbrahim Keleş`e kaptıran Hüseyin Zeytinci, 2013 Mart ayında yapılacak olan seçimlerde hiçbir yere aday olmayacağını açıkladı. 
Halen 16. Meslek Grubu`nda Fahri Karson ve Hüseyin Gezer ile birlikte meclis üyesi olarak görev yapan Hüseyin Zeytinci`nin aday olmayacağı, yerine ise Bünyamin Dal`ın aday olacağı öğrenildi. 
Hüseyin Zeytinci`nin bu seçimlerde 16. Grupta bu kişilere destek vereceği, bu kişilerinde seçimlerde Recep Ekşi`yi destekleyeceği biliniyor. 
Kısacası Hüseyin Zeytinci bu dönem aday olmayacak ama dolaylı da olsa Recep Ekşi`ye destek verecek.
Ne ilginç değil mi?
Çok değil bundan 3 yıl önce Hüseyin Zeytinci`yi koltuğundan Recep Ekşi etmişti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ