Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5456 TL
  • 6.2837 TL
  • 7.2835 TL
Kocaeli Zirve
Özel Seymen mezunları eski günleri yad etti
Özel Seymen mezunları eski günleri yad etti
Güncel
09 Mayıs 2010 Pazar 15:00
  • 2465
  • 0

Özel Seymen mezunları eski günleri yad etti

Özel Seymen Lisesi Mezunları Derneği, geleneksel hale getirdikleri eski mezunlarla buluşma yemeğinde hem eğlendi hem de eski günleri yad etti

Özel Seymen Lisesi Mezunları Derneği`nin (ÖSMED) geleneksel hale getirdiği eski mezunlarla buluşma yemeği Kocaeli Fuarı içerisindeki Bithinya Restaurant`ta gerçekleşti. 1999 yılında kurulan ve 150 üyesi bulunan derneğin bu yıl 11`incisini düzenlediği yemeğe, okulun kuruluşundan bugüne kadarki mezunlar, okulda görev yapmış öğretmen ve müdürler katıldı. Özel Seymen Lisesi Kurucu vekili Hamiyet Satı da gecede hazır bulundu.

PLAKET VERİLDİ
1987 yılı mezunu dernek başkanı Turgay Yılmaz, 1983 kuruluşlu okulun 1986 yılından bugüne kadar bin 326 mezun verdiğini  söyledi. Özel Seymen Lisesi`nden mezun olan öğrencilerin fotoğraflarının yer aldığı slayt gösterimiyle başlayan gecede, okulun eski müdürleri Nurettin Başol, Yaşar Çelik, Hasan Öztürk, Gül Bozkurt, Ercan Demir, yeni müdürler Cahit Uydurucu ve Mürvet İlmaz`a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Eski mezunlar bol bol sohbet edip hem eski günleri yad etti hem de bir araya gelmenin mutluğuyla doyasıya eğlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ