KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Zübeyde Hanım’ın çocukları huzurevinde
Zübeyde Hanım’ın çocukları huzurevinde
Güncel
10 Nisan 2010 Cumartesi 14:32
  • 974
  • 0

Zübeyde Hanım’ın çocukları huzurevinde

Zübeyde Hanım’ın çocukları huzurevinde yaşayan yaşlıları ziyaret ederek, onlara anlamlı hediyeler takdim etti. Yaşlılar ziyarette duygulu anlar yaşadı

Başiskele Belediyesi Zübeyde Hanım Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi Müdürü Saliha Küçükyıldız, kreş öğretmenleri ile 4,5 ve 6 yaş grubundaki minik öğrenciler, Gölcük Huzurevi`nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Büyüklerini unutmayarak onları ziyaret eden minikler, önce yaşlıların elini öptü, sonra da küçük hediyeler verdi. Minikler daha sonra annelerinin hazırladığı pasta ve börekleri, huzurevi sakinleriyle birlikte yedi.

YAŞLILAR DUYGULANDI
Minik öğrencilerin kendilerini ziyaret etmelerinden oldukça memnun kalan, kimisi duygulanan, kimisi neşelenen yaşlılar, miniklerin kendilerini sık sık ziyaret etmesini istedi. Çocuklar ise “Onları çok seviyoruz. İyi ki varlar. Onların hep yanında olacağız” dedi. Kreş müdürü Küçükyıldız ise çocuklara, yaşlılara saygı ve sevgi duymayı aşılamak ve yaşlıları mutlu etmek için, zaman zaman bu ziyaretleri tekrarlayacaklarını söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ