KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Altın Kızlar çiçeği hak etti
Altın Kızlar çiçeği hak etti
Salon Sporları
12 Nisan 2010 Pazartesi 15:47
  • 716
  • 0

Altın Kızlar çiçeği hak etti

Belarus’ta düzenlenen Büyük Bayanlar Avrupa Halter şampiyonası’nda madalyaları toplayan Büyükşehir belediye Kağıtspor’un altın kızları hava alanında çiçeklerle karşılandı

İKİ AVRUPA ŞAMPİYONU
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un Halter Büyük bayanlardaki Altın kızları Aylin Daşdelen ve Sibel Şimşek çifte Avrupa Şampiyonluğunu ülkemize kazandırarak bir büyük başarıya daha imza attılar. Mavi-Beyazlı ekibin başarılı sporcularını karşılamak ve kutlamak için Başkan Fahrettin Kandemir ve yönetici Süleyman Durak, Halter Antrenör Şule Şahbaz ve yardımcı Antrenör Özgül Akdemir ve genç halterci Cansu Yılmaz, Atatürk Havaalanı`nda hazır bulundu.

HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONASI
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un desteğiyle önemli başarılar kazanan Avrupa rekoruyla şampiyon olan Aylin Daşdelen ve Sibel Şimşek 18–30 Eylül 2010 tarihinde Antalya`da yapılacak Dünya Şampiyonası`nda başarılı olup kürsüye çıkmayı hedefliyorlar. Avrupa Şampiyonasındaki başarılarını ülkemizde yapılacak Dünya Şampiyonası`na taşımayı isteyen Daşdelen ve Şimşek kısa bir dinlenmenin ardından çalışmalara başlayacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ