KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Marketçinin katili hala bulunamadı
Marketçinin katili hala bulunamadı
Polis-Adliye
11 Nisan 2010 Pazar 18:15
  • 1767
  • 0

Marketçinin katili hala bulunamadı

Yaklaşık dört ay önce, Yuvam Akarca’daki evinin önünde öldürülen Small Market’in sahibi Ali Rıza Bülbül’ün katil veya katil zanlıları hala bulunamadı

Yahya Kaptan Mahallesi`nde bulunan Small Market`in sahibi Ali Rıza Bülbül, 10 Ocak gecesi Yuvam Akarca Konutları`nda bulunan evine girerken merdivenlerde kafasına sıkılan tek kurşunla öldürülmüştü. Görgü tanıkları olay yerinden iki kişinin kaçtığını belirtirken, polis de zanlıları yakalayabilmek için geniş çaplı soruşturma başlatmıştı. Genç marketçinin telefon görüşmeleri ve mailleri incelemeye alınmış cinayetin ise kadın yüzünden işlenmiş olabileceği iddia edilmişti.

İKİ BİN LİRA DA YOK
Olayın üzerinden yaklaşık iki buçuk ay geçmesine rağmen cinayetin üzerindeki sır perdesi hala aralanmadı. Maillerde ve cep telefonu görüşmelerinden herhangi bir sonuç çıkmazken Bülbül`ün bütün arkadaşları ve dostlarının, polis tarafından ifadeleri alındığı öğrenildi. Ayrıca Bülbül`ün o gün cebindeki iki bin liranın cinayetin ardından bulunamamasıya ilgili araştırma devam ediliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ