KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
Şensoy kayınço, Ekşi de enişte oldu
Şensoy kayınço, Ekşi de enişte oldu
Siyaset
14 Nisan 2010 Çarşamba 14:32
  • 2480
  • 2

Şensoy kayınço, Ekşi de enişte oldu

DP’nin CHP’ye ziyaretinde Çerkez kökenli olan Ferhan Şensoy, çerkez kızıyla evlenen Sefer Ekşi’ye ‘Eniştem’ dedi. Sefer Ekşi ise Şensoy’u ‘Kayınçom’ diyerek selamladı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ferhan Şensoy ve yönetimine tebrik ziyaretleri devam ediyor. AKP İl Başkanı Zeki Aygün`ün ziyaret ettiği Şensoy`a DP İl Başkanı Ercüment Şahin ve DP GİK Üyesi Sefer Ekşi konuk oldu. Burada ilk sözü alan il başkanı Ercüment Şahin, CHP yeni il başkanı Şensoy`a başarılar dileyerek başladığı konuşmasında, “Şensoy, teşkilat içinden gelen bir dostumuz. Artık bayrak onda. CHP`yi ileriye taşıyacak” dedi. Sefer Ekşi ise “Çiçeği burnunda ama eski bir siyasetçi olan Ferhan Şensoy aynı zamanda kayınçomdur. Kendisi de benim eşim de Çerkezdir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

SEFER EKŞİ ENİŞTEM OLUR
CHP İl Başkanı Ferhan Şensoy ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında “Sefer Ekşi ile yakınlığımız var. Kızımız ona emanet edildi. Eniştemiz olur. Kendisi aynı zamanda deneyimli bir siyasetçi. Hedeflerimiz ortak. Siyaseti İzmit`te birlikte yapacağız. Muhalefet partisi olarak diğer partilerin de olumlu çalışmalarını destekleyeceğiz. Karşı olduğumuza da seviyeli şekilde tepki koyacağız. Seçimde tatlı bir rekabet içinde olacağız. Herkese şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ