Kocaeli Zirve
Müteahhit gitti, halk MAĞDUR OLDU
Müteahhit gitti, halk MAĞDUR OLDU
İhaleler
16 Şubat 2018 Cuma 12:07
  • 1782
  • 0

Müteahhit gitti, halk MAĞDUR OLDU

2017 yılının Nisan ayında projesi başlatılan ve 37.5 milyon lira maliyetli Köseköy Kavşağı’nda çalışmalar durdu. İş makineleri ve malzemeler götürülmeye başladı. Dün ise müteahhidin ilimizden gittiği öğrenildi.

Şehrin trafiğine büyük katkı sağlayacak olan Kartepe’deki Köseköy Kavşağı’nın çalışmaları durduruldu.  Köseköy Kavşağı 2017 Nisan ayında ihaleye çıkarılmış 16 firma teklif sunmuştu. İhaleyi alan İzmirli Şaaa ve Suat Aytürk ortaklığına 460 gün içinde projeyi bitirmesi için anlaşma yapılmıştı.

Yol üzerinde 110 metre kapalı tünel (dal-çık) 500 metre açık kısım yapılacaktı. Proje anayolu, bin 300 metre olarak gerçekleştirilecekti. Projede 2 bin 600 metre de kuzey-güney yan yolları yapılacaktı. Proje kapsamında 1 adet de yaya köprüsü inşa edilecekti. Kavşak çalışmasında 35 bin sıcak asfalt, 11 bin metrekare parke, 10 bin 500 metre de bordür kullanılacaktı.

 

Proje iptal mi oldu?

Uzun süredir bitmeyen proje ise kent halkının dikkatini çekmeye başladı. Proje kapsamında getirilen iş makineleri ve malzemeler götürüldü.  Dün ise müteahhidin ilimizden gittiği öğrenildi. Halk belediyeden bozuk ve yapılmamış yol için açıklama beklerken Belediye hala suskunluğunu koruyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

Cemil Yaman, Erdoğan'la Macaristan'da

Yazan: Dilovası

Yorum: Helal olsun gerçekten büyük başarıdır tebrikler

Baran vatandaşa telefonla ulaşıyor

Yazan: Herekeli

Yorum: Kamuoyunda iyi bir izlenim bıraktığı kesnlikle hikaye, REİS ne demişti benim yanıma bu tanıdım şu akrabam diye kimse gelmesin Baran koşturup dursun boşuna çünkü son çırpınışları ElvEda BLD.BŞK.ğı

“İndirim her alanda yapılmalı”

Yazan: Körfezli

Yorum: Başkan doğru söylüyor İndirim her alanda olmalı Başta KÖRFEZ İZMİT TAM 3,50 TL yerine 2,00 TL Öğrenci 1,00 TL indi - bindi 1,00 TL Ne güzel olur

Genç kadın kurtarılamadı

Yazan: Onur gezen

Yorum: Allah rahmet eylesin.mekanin cennet olsun Neval.

Genç kadın kurtarılamadı

Yazan: Varli

Yorum: Bir insan vefat etmiş,bu haberin ortasında reklam olcak is mi? Biraz daha anlayış biraz daha insanlık lutfen

Baran saha çalışmalarını hızlandırdı

Yazan: Körfezli

Yorum: Baran sözde Saha çalışmalarını hızlandırmış gözüksede Bu Dönem BLD.BŞK. lığına aday gösterilmeyecek

Balıkçı; Herkesin desteğini istiyorum

Yazan: Mehmet yılmaz

Yorum: Güzel insan

Aksu’dan Şevki Demirci’ye 6 soru

Yazan: Tuncay karacan

Yorum: Sahte diplomalı sahte ikametli adam bunlara nasıl cevap versin

Adaylık kriterleri; “Adil olacak, şan şöhret sevmeyecek”

Yazan: Körfezli

Yorum: Yukarıda açıklanan Adaylık Kriterlerin Hiç birisi bld.bşk. Baran da Yok Kibir onda Halka Yukarıdan bakma onda ne ararsan var Körfez Baran devam kararı alırsa AK PARTİ KÖrfez de kaybeder

KENT REHBERİ