KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Uzunçiftlik'te bayram var
Uzunçiftlik'te bayram var
Amatör Futbol
16 Nisan 2010 Cuma 16:16
  • 1290
  • 1

Uzunçiftlik'te bayram var

Alt yapıların tartışmasız en başarılı ve en istikrarlı takımlarından Uzunçiftlikspor U-14 takımıyla da büyük bir başarıya imza attı. Uzunçiftlikspor U-14 takımı adını Türkiye Şampiyonası’na yazdırdı

PROFESYONELLERİ EZDİ
Alt yapıda başarıdan başarıya koşan Uzunçiftlik birçok şampiyonluklar yaşarken U-14  takımı ilede müthiş başarıya imza attı.  Grubunun namaglûp açık ara şampiyonu olan Uzunçiftlikspor Play-off maçlarında da Gebzespor gibi profesyonel takımı bile geride bırakarak play-off ta namaglûp şampiyon olarak ilimizi Türkiye  Şampiyonası finallerinde temsil etmeye hak kazandı. Aynı zamanda tüm grupların en az gol yiyen ve en fazla gol atan takımı oldu.

TANRIKULU: KUTLUYORUM
Takımlarını başarıdan başarıya koşturan başarılı ve deneyimli antrenör Selahattin Tanrıkulu, U-14 takımıyla gğurur duyduğunu dile getirdi. Gençlerin büşük bir başarıya imza attığına dikkat çeken Tanrıkulu, “Gerçektende çok mutlu ve gururluyuz. Çok güçlü takımları geride bırakarak namaglûp şampiyon olup Türkiye Şampiyonası finallerine katılmak bizlere onur ve gurur verdi”dedi.

BAŞARILI OLACAĞIZ
Uzunçiftlikspor Kulübü Başkanı Nizamettin Tanrıkulu, altyapılarıyla gurur duyduklarını dile getirerek, “ Bizlere birçok şampiyonluklar yaşattılar. Onlarla ne kadar gurur duysak azdır. U-14 genç takımımız başarılarına daha da başarılar katarak ilimizi Türkiye Şampiyonası finallerinde ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Sporcularımızı canı gönülden kutluyoruz”dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ