KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
KASKF sınıfı geçti
KASKF sınıfı geçti
Amatör Futbol
20 Nisan 2010 Salı 14:33
  • 1940
  • 0

KASKF sınıfı geçti

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Feiderasyonu geçmiş yıllara nazaran bu yıl Türkiye Şampiyonaları Grup maçlarına ev sahipliği yaparak başarılı çalışmalara imza atıyor

U-14`LER DE GELECEK
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, TFF Amatör İşler Kurulu`ndan her konuda tam not aldı. Değişik kategorilerde Türkiye Şampiyonaları`na ev sahipliği yapan KASKF`a geçtiğimiz günlerde Amatör Kurul başkanı ve yönetim kurulu konuk olmuştu. U-15 Türkiye Şampiyonası`nın bir ayağına ev sahipliği yapan KASKF, U-17 kategorisinde de Türkiye Şampiyonası`da ev sahipliği yaptı. 29 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan U-14`ler Türkiye Şampiyonası`nın bir ayağına daha ev sahipliği yapacak. 


İKİ KATEGORİYE EV SAHİPLİĞİ YAPILDI

KASKF Başkanı Murta Aydın, yaptığı açıklamada bu sezon her kategoride yapılan Türkiye şampiyonalarının birini İlimizde yapılmasını sağlamanın mutluluğunu yönetimimle birlikte yaşamakta olduklarını söyledi. Özellikle ilk olarak U-15 kategorisinde yapılan Türkiye Şampiyonası`nın bir ayağını Çayırova Şekerpınar sahasında altı İlin takımının katılımı ile başarılı şekilde tamamladıklarını belirtti. İkinci şampiyona olarak U-17 kategorisinde ilimiz adına aldığımız Türkiye Şampiyonası`nı Karamürsel yine altı takımın katılımı ile gerçekleştirdiklerini belirtti.


AYDIN: İLİMİZE YAKIŞIR

29 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan U-14 kategorisi Türkiye Şampiyonası`nın bir ayağını yine İlimize aldıklarını söyleyen Murat Aydın bunun yanı sıra U-17 kategorisi Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarının bir ayağını ilimize aldıklarını son olarak 3.Lig Terfi müsabakalarının bir grubunu ilimizde yapılmasını sağladıklarını söyledi. Her kategoride yapılan Türkiye şampiyonasında ilimize aldıkları gruplara sezonun son noktası olan 3. Lig Terfi müsabakalarının finallerinden birini ilimizde oynanması yakışacağını ve bunun içinde çalışmalara başladıklarını söyledi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ