KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
KASKF, hakemleri dağıttı: 5-2
KASKF, hakemleri dağıttı: 5-2
Amatör Futbol
23 Nisan 2010 Cuma 16:53
  • 5027
  • 1

KASKF, hakemleri dağıttı: 5-2

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri ile İl Hakem Kurulu üyeleri Doğu Kışla Çınar Spor Tesisleri’nde dostluk maçında karşı karşıya geldi. KASKF, İlk Hakem Kurulu’nu 5-2 yendi

Yöneticiler maça ilgi gösterdi
Kocaeli`de Spor Taban Birliklerini oluşturan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile İl Hakem Kurulu arasında müthiş bir heyecan yaşandı. Doğu Kışla Çınar Spor Tesisleri`nde bir araya gelen Spor Taban Birlikleri üyeleri dostluk maçında ter attı. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri olarak takımda Başkan Murat Aydın yönetim kurulu üyeleri Osman Ertuğ, Celal Güreşen, Yalçın Gül, Elman Demir, Ahmet Can ve Futbol İl Başkanı Mitat Ağa kadroda yer aldı. İl Hakem Kurulu takımında ise Turgut Demircan, İl Hatkem Kurulu Başkanı Yusuf Say, üyeler Fatih Sarımert, Ergün Öztürk, Ahmet Tosun, Daimi Taşkın, Kazım Güldal, Hüseyin Özkan ve Sertaç Erkutay yer aldı.

Zevkli bir mücadele oldu
Doğu Kışla Spor Tesisleri`nde bir araya gelen Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri ile İl Hakem Kurulu üyeleri dostluk maçında ter attı.Karşılaşmayı Bayan Hakemler Seçim Demirel, Şelda Köse ve Derya Şanlıtürk üçlüsü yönetti. Karşılaşmanın başında sonuna kadar heyecan içinde geçen maçı Hakemler Derneği üyeleri ile KASKF kurucu başkanı Muammer Hazer de izledi. Büyük çekişme içinde geçen karşılaşmayı KASKF takımı 5-2 kazandı. KASKF takımından Yalçın Gül müsabakada üç gol atarak takımının galibiyetinde önemli rol oynadı. KASKF takımının diğer golleri Murat Aydın`dan geldi. İl Hakem Kurulu`nun gollerini ise Yusuf Say ve Kazım Güldal penaltıdan attı.

KASKF YÖNETİMİ: 5
İL HAKEM KURULU: 2

SAHA: Doğu Kışla Spor Tesisleri
HAKEMLER: Seçim Demirel, Selda Köse, Derya Şanlıtürk
KASKF YÖNETİMİ: Ufuk Öğütveren ***, Murat Aydın ***, Mitat Ağa ***, Osman Ertuğ ***, Yalçın Gül ****, Celal Güreşen ***, Elman Demir *** (Ahmet Can ***)
İL HAKEM KURULU: Turgut Demirkıran **, Yusuf Say *** (Hüseyin Özkan **), Fatih Sarımert ***, Ergün Öztürk ***, Ahmet Tosun ***, Daimi Taşkın ***, Kazım Güldal ** (Sertaç Erkutay **)
GOLLER: Yalçın Gül (3), Murat Aydın (2), Yusuf Say, Kazım Güldal

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ