KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Sorumluluklarınızı yerine getirin
Sorumluluklarınızı yerine getirin
Siyaset
17 Nisan 2010 Cumartesi 14:20
  • 705
  • 1

Sorumluluklarınızı yerine getirin

AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir, mahalle ve köy temsilcilerinden, sandık müşahitlerini 9 kişiye çıkarmak için, sorumluluklarını yerine getirmelerini istedi

AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir, sandık kurullarının son değerlendirmelerini yapmak üzere, mahalle ve köy temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda konuşan ilçe başkanı Demir, hedeflerinin sandık müşahitlerini 9 kişiye çıkartmak olduğunu, bu anlamda ellerinden gelen çalışmaları yapacaklarını söyledi. İlçe teşkilat binasında düzenlenen  toplantıda, mahalle temsilcilerin yanı sıra, il seçim işleri başkanı Şemsettin Ceyhan, halkla ilişkiler başkanı İdris Alp, il yönetim kurulu üyeleri Nuri Güney, Mehmet Uzun ve Musa Şenol hazır bulundu.

SEÇİME HAZIR OLALIM
Toplantıda, tüm mahalle ve köy temsilcilerinin sandık sandık durumları değerlendirildi. Eksikliklerin giderilmesi ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren il seçim işleri başkanı Şemsettin Ceyhan, tamamlanacak sandık kurulları sonrasında, sandık eğitim çalışmalarına geçileceğini belirterek, tüm mahalle ve köy temsilcilerine, yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Demir, sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk etapta her sandıkta 3 ve sonraki etapta 9 müşahidi oluşturmak, üye sayımızı arttırmak ve eğitim çalışmalarını tamamlayarak, seçime hazır bir Kocaeli teşkilatı olmayı hedefliyoruz.

YİNE BAŞARILI OLACAĞIZ
Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de başarılı olacağız. Yapılan çalışmalar çok önemli. Atalarımızın Türkiye için sorumlulukları vardı, bunun için çalıştılar. Bugün de bu ülke adına da bizlerin sorumlulukları var ve bizler de bu sorumlulukların gereğini yerine getirmeliyiz. Eğer bu sorumluluklar arasında her sandıkta 9 müşahit oluşturmak varsa, bunu yerine getirmek bizlerin görevidir. Biryerlere mensupsanız, mensup olduğunuz şeylerin sorumluluklarını yerine getirmelisiniz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ