KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kader maçı Kağıtçı'da
Kader maçı Kağıtçı'da
Amatör Futbol
23 Nisan 2010 Cuma 13:42
  • 1339
  • 0

Kader maçı Kağıtçı'da

İkinci Amatör Küme D Grubu’nda Pazar günü Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda grubun lideri Nusretiye ile zirveye ortak olan Yeşilova arasında oynanacak kader müsabakası saat 17.00’de başlayacak

Tam kadro çıkacaklar
D Grubu`nda oynadığı sekiz karşılaşmada 15 puan ile lider olan Nusretiye ile 13 puan ile dördüncü sırada yer alan Yeşilovaspor son iki hafta öncesinde şampiyonluk mücadelesinde kendi kaderlerini belirleyecekleri müsabakayı oynayacaklar. Nusretiye spor ve Yeşilova ekiplerinin puan kaybetme lüksleri olamadığı müsabakayı iki takımda kazanmak için sahaya çıkacak. İki takımda Pazar günü tam kadro sahaya çıkacağı müsabakada beraberlik iki takımada yaramayacaktır.

Can: Liderliğimizi koruyacağız
Nusretiyespor Antrenörü Recep Can yaptığı açıklamada her takım sezonun son haftalarında bir yıllık emeklerinin karşılığını alıp almama olayını bir doksan dakika içinde kendi yaptıkları hatalardan dolayı kaybederler. Nusretiye spor olarak bizde son iki hafta içine girdiğimiz müsabakalarda Pazar günü oynayacakları Yeşilova karşılaşmasında hata yapmadan rakiplerini yenerek mutlu son ulaşmak için son doksan dakikaya şampiyonluk ümitlerini taşımak istediklerini belirtti.

Gürdal: Zorlu doksan dakikaya hazırız!
Yeşilovaspor`un tecrübeli Antrenörü Ali Gürdal yaptığı açıklamada Pazar günü oynayacakları zorlu Nusretiyespor karşılaşmasına ekip olarak hazır olduklarını Nusretiye karşısında mazeret olmayacağını ve mutlaka müsabakayı kazanan ekip şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayacağı karşılaşmayı kazanan tarafın kendileri olmamaları için mücadele edeceklerini belirtti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ