KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
‘Ocak ayında pardon demeyeceğiz’
‘Ocak ayında pardon demeyeceğiz’
Kocaelispor
22 Eylül 2009 Salı 16:42
  • 2791
  • 10

‘Ocak ayında pardon demeyeceğiz’

Kocaelispor Kulüp Başkanı Osman Nuri Yaman, camianın sabırlı olmasını istedi.

Kocaelispor`da değişimi sorunsuz yönetmeye çalıştıklarını belirten Kocaelispor Kulüp Başkanı Osman Nuri Yaman, “ Bizim düşüncelerimiz ile bazı kesimlerin düşünceleri arasında algılama farkımız var. Camiamızın sabırlı olmasını istiyoruz. Ocak ayına kadar borçları ödeyeceğiz ve Ocak ayında kesinlikle pardon demeyeceğiz` dedi.

Beklentileri biliyoruz
Yaklaşık iki aydır görev yaptıklarını ve hedeflerinden sapmadıklarını vurgulayan Kocaelispor Kulüp Başkanı Osman Nuri Yaman, “ Kocaelispor`un beklentilerine cevap vermek için yönetime talip olduk. O süreçte verdiğimiz sözleri zaman yetmemesi nedeniyle de yerine getiremedik. Gerçek Kocaelispor taraftarların beklentilerini biliyoruz. Camiamızın sabırlı olmasını istiyorum. Tüm beklentilere cevap vereceğiz.`şeklinde konuştu.

Kent ile takımı buluşturmak
Kocaelispor`da birlik ve beraberliği sağlama adına gece organize ettiklerini belirten Yaman, “ Düzenlediğimiz geceden ekonomik beklenti içinde değiliz. Geceyi kent bizi tanısın, biz kentimiz daha yakından tanıyalım amacıyla düzenledik. Gecede elde edilecek gelir, otel ile sanatçıların parasını karşılayacak. Burada bizim gerçek amacımız para kazanmak değil, kent ile Kocaelispor`u buluşturmaktır.`dedi.
Gençlere güvendikleri yineleyen Yaman,`Genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Gençlerimiz henüz lige ısınıyorlar. 1-2 mağlubiyet alınması da son derece normaldir. Gençlerimize sahip çıkacağız. Gençlerimizin ilk yarı boyunca toplayacakları puanlar Ocak ayı içinde bizler için önemli veri olacaktır. Gençlerimize sahip çıkan bir anlayış ile yolumuza devam ediyoruz. Ocak ayı geldiğinde de oturup değerlendirmesini teknik heyetimiz ile birlikte yapacağız` şeklinde konuştu.

Sözlerimizin arkasındayız
Kamuoyunda verdikleri sözleri tutmadıkları şeklindeki imajın doğru bir yaklaşım olmadığını ifade eden Yaman, “ Kongre sürecinde ne söz verdiysek arkasındayız. Futbolcularımıza ödeme yaptık, personelimize ödeme yaptık. Kongrede personelimize hemen paralarını ödeyeceğiz demedik. Ancak, onların mağduriyetlerini gördük. Ödeme planı yaptık. Artık düzenli olarak 1 maaş ve geriye dönük 1 ikramiyelerini zamanında ödeme yapacağız.`dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ