KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Protokol Körfez’de buluştu
 Protokol Körfez’de buluştu
Kocaelispor
30 Kasım 2012 Cuma 12:06
  • 986
  • 2

Protokol Körfez’de buluştu

Metin Özkan’dan muhteşem etkinlik protokol, İş Adamları ve Spor Adamları Körfez’de sahaya çıktı. Körfez Belediye Meclis Üyesi ve eski futbolcu Metin Özkan düzenlediği halı saha maçında protokolü, iş adamlarını ve spor adamlarını sahaya çıkarttı
MAÇA İLGİ GÖSTERENLER OLDU
Körfez Belediye meclis üyesi spor adamı Metin Özkan`ın düzenlediği Körfez İlçe Halı saha futbol maçları tüm hızıyla devam ediyor. Önceki gün Hereke Çim halı saha tesislerinde oynanan maçta her iki takımda birbirine üstünlük sağlayamayıp maç 7-7 beraberlikle sonuçlanırken maça katılım sayısı üst seviyede oldu. Körfez ve Kocaeli`nin tanınmış iş adamları, protokol üyeleri ve spor adamlarını buluşturan etkinlik büyük beğeni aldı. 
 
BAKLAVA İKRAM EDİLDİ
Maç sonunda sporculara iki tepsi baklava ikramı yapıldı. Amatör Kulüpler Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetici Çetin İinan, Kocaelispor Altyapı koordinatörü Necip Öztaş, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Musa Yüksel, İlimtepe Muhtarı Kazım Elmas, Körfez temizlik işleri müdürü Recep Şen, AVER şirketi ortağı Ahmet Yağış özel düzenlenen maçı takip ettiler. Metin Özkan düzenlediği etkinlik ile protokolü, iş adamlarını ve spor adamlarını bir araya getirerek sahada mücadele verdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ