KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
2 milyon TL'ye satılık logo
2 milyon TL'ye satılık logo
Kocaelispor
22 Ekim 2009 Perşembe 17:45
  • 4041
  • 9

2 milyon TL'ye satılık logo

İş adamı Sözer, haciz koydurduğu Kocaelispor'un logosu ve isim hakkını 2 milyon TL'ye satışa çıkardı.

Türk futbolunun köklü takımlarından Kocaelispor'da son yıllarda yaşanan sıkıntılar bitmek bilmiyor. Daha önce Kocaelispor'dan alacağı 300 bin TL'yi tahsil edemediği gerekçesiyle kulübün logosuna ve isim hakkına haciz koyduran işadamı Şafak Özler, yaptığı görüşmelerden bir sonuç çıkmaması üzerine logo ve isim hakkını satışa çıkardığını duyurdu.

Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Şafak Sözler, tüm iyi niyetli çabalarına karşın kulüp başkanı Osman Nuri Yaman ile yaptığı görüşmelerden bir sonuç çıkmadığını ve böyle bir karar almak zorunda kaldığını söyledi. Kocaelisporlu yetkilileri samimiyetsizlikle suçlayan Özler, yetkililerin kendisini oyaladıklarını ve görüşmeleri sürüncemeye sokarak oyalama taktiği uyguladıklarını iddia etti.

Kocaelispor'un logosu ve isim hakkı için Marmara Üniversitesi bilirkişi heyetinin 2 milyon TL'lik değer biçtiğini ifade eden Özler, yaklaşık 15 gün sonra Kocaeli 3. İcra Müdürlüğü'nde logo ve isim hakkı için satış işlemlerinin gerçekleştirileceğini de sözlerine ekledi.

Kocaelispor, 9. haftası geride kalan Bank Asya 1. Lig'de elde ettiği 1 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile, 7 puanla, 17. sırada yer alıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ