KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
20 Kasım’ı bekliyorum
20 Kasım’ı bekliyorum
Kocaelispor
02 Kasım 2010 Salı 16:16
  • 2461
  • 9

20 Kasım’ı bekliyorum

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, adaylık konusunda ser verdi, sır vermedi

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, düzenlediği basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi. 35 yıllık tüm emeklerinin Kocaelispor için yok olduğunu belirten Çelik,” Kocaelispor için her şeyimi kaybettim. Adaylığım için de 20 Kasım`ı bekliyorum” dedi

 

Bilgi kirliliği var
Kocaelispor Kulüp Başkanı Muammer Çelik, dün kendi işyerinde düzenlediğini basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi. Çelik, Kocaelispor ile ilgili basında, taraftarlarda ve Kocaelispor`u sevenler arasında son günlerde bilgi kirliliği olduğunu belirterek,”Basın toplantısını boyu-posu ve gücü yetmeyecek kişilerin beni yıpratmaya çalıştığı için düzenledim. Kocaelispor`a yakışır şekilde oturmaya ve davranmaya çalışıyorum.” dedi.

 

Paramız bitti
Çelik, Sırp futbolcuların alacakları, personel alacağı, futbolcu alacağı, taraftarlar, kongre kararı, adaylık konusu ve yönetim kurulu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sırp futbolculara ödenen para ile ilgili olarak yaptığı ilk açıklama da Çelik,” Sırp futbolculara ödenen para konusunda art niyet arayanlar oldu. Paramız bittiği için daha önce bize aslan diyenler, tribünleri yanlış ve yalanlarla yönlendirdi.” Şeklinde konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ