KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Adaylığım söz konusu değil
Adaylığım söz konusu değil
Kocaelispor
25 Kasım 2010 Perşembe 15:51
  • 2455
  • 0

Adaylığım söz konusu değil

Kocaelispor Kulübü Başkanlığı’nı devralmak için liste çalıyması yaptığı iddia edilen Şenol Çiçek, bu söylentilere son noktayı koydu. 'Böyle bir düşüncek yok, aday değilim' dedi

Arkadaşlar uygun görmüş
Muammer Çelik`in yönetim kurulunda altı kişilik bir çekirdek kadro ile birlikte hareket eden Şenol Çiçek, aday olmak için liste çalışması yapıyor haberleriyle ilgili olarak, böyle bir düşüncesinin olmadığını dile getirdi. Çiçek, “Oktay Kalyoncu, Halil Çolak, Cumhur Alkan, Doğukan Paşalıoğlu, Serkan Çataloğlu ve ben yönetim kurulunda çekirdek bir kadroyduk. Arkadaşlarımız beni başkanlığa layık görmüş ve açıklama yapmışlar. Ancak benim bu yönde bir düşüncem yok”dedi.


Biz Kocaelisporluyuz

Kocaelispor Yönetim Kurulu`ndaki görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için çaba harcadıklarını vurgulayan Çiçek, “Biz çekirdek kadro olarak büyük fedakarlıklar yaptık. Ancak liste hazırlığımız yok. Her zaman Kocaelispor`un yanında olacağız. Göreve gelecek olan yönetim kurulununda her zaman yanında olacağız. Başkanlığı bana layık gören arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Başkanlığa adaylığım söz konusu değildir” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ