KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Alp çağrı yaptı: Yalnız bırakmayın
Alp çağrı yaptı: Yalnız bırakmayın
Kocaelispor
21 Aralık 2010 Salı 15:39
  • 1841
  • 1

Alp çağrı yaptı: Yalnız bırakmayın

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta ilk yarının tamamlanmasının ardından, Kocaelispor devre arası hazırlıklarına önceki gün başladı. Teknik Direktör Soner Alp idman sonrası yaptığı açıklamada kent büyüklerinin takımı sahiplenmesini istedi

DESTEK BEKLİYORUZ
Kocaelispor ilk yarıda tüm imkansızlıklara karşın 14 maç üst üste yenilmeyerek büyük bir başarıya imza attı. 4. hafta oynanan Çanakkale müsabakasıyla başlayan süreçte, yeşil siyahlılar iyi bir performans sergiledi. İkinci yarı çalışmalarına kendi tesislerinde başlayan temsilcimizde Teknik Direktör Soner Alp, “Takımın ikinci yarıya hazırlanması için mutlaka kamp yapması gerekir. Bunun için de Kocaeli Valimiz Sayın Ercan Topaca ile Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu`nun takıma destek vermesini istiyoruz. Bu kadro kamp sonrası ikinci yarıda daha büyük işler yapacaktır” şeklinde konuştu.


HERKES SAHİP ÇIKMALI

İlimizde bulunan büyük küçük herkesin takıma destek vermesini beklediğini söyleyen Soner Alp, “Kocaelispor`un mücadelesine herkesin gönülden destek vermesini istiyorum. Biz bütün hazırlıklarımızı yapıyoruz. İkinci yarının ilk çalışmalarına kendi tesislerimizde başladık. Fakat takım daha iyi kaynaşması için kamp yapılması şart oldu. Yine de her ihtimale karşı çalışmalarımız devam ediyor. Kocaelispor`un Antalya`da yapmak istediği kamp, en kısa zamanda netleşmeli. Bu ay sona ermeden mutlaka bu konuda son karar verilmedi” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ