KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Anahtar Vali’ye mi gidiyor?
Anahtar Vali’ye mi gidiyor?
Kocaelispor
25 Kasım 2010 Perşembe 16:25
  • 4829
  • 0

Anahtar Vali’ye mi gidiyor?

Kocaelispor’un olağanüstü kongresi için geri sayıma başlandı. 27-28 Kasım’da gerçekleştirilecek olan genel kurul için ortada ciddi bir aday yok

Çiçek gündeme geldi
Kocaeli Valisi Ercan Topaca, bir aylık süreçte Kocaelispor`u kanatlarının altına aldı. Futbolcular ve personeli bayram öncesi prim vererek sevindirdi. Sırp sorununu kendi gayretleri ile çözdü. Ciddi bir oluşuma destek vereceğini deklare etti. Geçen süreçte ciddi manada bir liste çalışması yapılmadı. Şenol Çiçek`in dışında kimse yok.


Resmi açıklama yapılmadı

Muammer Çelik`in yönetim kurulu listesinde yer alan Şenol Çiçek`in ismi ön plana atıldı. Liste çalışması yaptığı iddia edildi. Eski yönetim kurulu üyelerinden Oktay Kalyoncu, Doğukan Paşalıoğlu ikilisinin Şenol Çiçek ile aynı listede yer aldığı deklare edildi. Kongreye 48 sat kaldı, hala ortaya çıkıp resmi bir açıklama yapan yok.
 

Kayyuma mı kalacak?

27 Kasım Cumartesi günü saat 11.00`de Kocaelispor`un olağanüstü kongresi için ilk oturum b aşlayacak. Bu oturumda dilek ve temenniler, konuşmalar ve faaliyet raporunun ibrası onaylanacak. 28 Kasım Pazar günü ise başkanlık seçimi yapılacak. Yönetime talip çıkıp çıkmayacağı belirsizliğini koruyor. Aday çıkmaması durumunda yönetim kayyuma mı kalacağı merak ediliyor?

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ