KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Antep maçını unutun Kayseri Erciyes’e bakın
Antep maçını unutun Kayseri Erciyes’e bakın
Kocaelispor
14 Ekim 2009 Çarşamba 15:54
  • 1008
  • 0

Antep maçını unutun Kayseri Erciyes’e bakın

Yedi hafta sonra gelen galibiyet sevincini doyumsuzca yaşadık. Hakkımız olan bu sevince son vermenin zamanı geldi. Gaziantep maçını unutup, Kayseri Erciyes maçını düşünmek zorundayız

Rehavetin sonu kötü
Futbolda rehavetin sonu her zaman hezimetle sonuçlanıyor. Bu hafta bunun en güzel örneğini yaşadık. Geçtiğimiz hafta Çaykur Rizespor`u gol yağmuruna tutan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, rehavete kapıldı karşılığında gol yağmuruna tutuldu. Camia olarak bu maçı unutup, Kayseri Erciyes maçının hazırlıklarını yapmamız gerekiyor. Özellikle genç futbolcuların ayakları yere değmiyor bu da Kocaelispor için büyük bir tehlike oluşturuyor.


Erciyes yaralı takım

Bank Asya 1. Ligi`nin 8. haftasının kapanış maçında Çaykur Rizespor ile karşılaşan Kayseri Erciyesspor, sahayı yenik kapattı. Oynadığı futbol ile takdir toplayan Kayseri temsilcisi on kişi kalan rakibine 2-0 yenildi. Futbolda bir önceki haftayı mağlup kapatan takımlar bir sonraki hafat aslan kesiliyor. Kocaelispor için Kayseri Erciyes maçı çıkış trendini sürdürmek adına büyük önem taşıyor. Yaralı Erciyes`e iyi hazırlanmamız gerekiyor.


Prim dopingi yapılmalı

Kocaelispor Yönetim Kurulu, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının galibiyetiyle büyük sevinç yaşadı. Yöneticiler 30 bin TL olan galibiyet primini bu maçta 50 bin TL`ye çıkardı. Genç futbolcuların yanı sıra ekonomik krizi şiddetli bir biçimde yaşayan tecrübeli futbolcular da bu durumdan memnun oldu. Sıra yine yönetimde. Kayseri Erciyes maçı öncesinde söz verilen 50 bin TL`lik prim ödenip, prim dopingi yapılmalıdır.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ