KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Antrenmanda gol yağmuru
Antrenmanda gol yağmuru
Kocaelispor
10 Aralık 2009 Perşembe 16:37
  • 1043
  • 0

Antrenmanda gol yağmuru

Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarına hız veren Kocaelispor günü tek çalışma yaparak geçirdi. Başkan adayı Muammer Çelik, yönetim kurulu üyeliğine hazırlanan Oktay Kalyoncu antrenmanı izledi

Çelik çalışmayı izledi
Mersin İdmanyurdu ile oynanacak müsabakanın hazırlıklarını aralıksız bir şekilde sürdüren Kocaelispor`da Karşıyaka mağlubiyetinin şoku unutuldu. Sabah yapılan antrenmanı Kocaelispor Kulübü başkanlığına soyunan Muammer Çelik, yönetim kurulu üyesi Oktay Kalyoncu birlikte izledi. Teknik direktör Cihat Arslan`ın gözetiminde yapılan antrenmanda futbolcuların hırslı oldukları gözlendi. Hafif sakatlıkları olan Cem Sinan Vergül ve Emirhan Önder düz koşu sonrasında takımdan ayrı olarak çalıştı.


Lisanssızlar ayrı çalıştı

Kocaelispor`un lisanssız futbolcularından Ali Çamdalı, Ali Bayraktar, Bülent Uzun, Aydın Yıldırım, Ercan Ağaçe ve Uğur Yasan yapılan çalışmalarda yardımcı antrenör Mert Korkmaz nezaretinde A takımdan ayrı çalıştı. Lisanssız futbolular düz koşu çalışmalarının ardından açma germe çalışmaları, yan top çalışmaları ve yarım saha şut çalışmalarını yaparak antrenmanı tamamladı. Çalışmaların sonunda ise serbest çalışmalar yapan yeşil siyahlı futbolcular antrenmanı tamamladı.


Şut çalışmaları zevkli geçti

Kocaelispor, Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarına aralıksız sürdürürken, yapılan çalışmalarda futbolcuların morallerinin yüksek olduğu gözlendi. Teknik direktör Cihat Arslan gözetiminde çalışan yeşil siyahlı futbolcular Adam adama pres ve şut çalışmaları yaptı. Şut çalışmasında futbolcuların isabetli vuruşları teknik direktör Cihat Arslanı`ı memnu etti. Başkan adayı Muammer Çelik ve yönetim kurulu üyeliğine aday Oktay Kalyoncu`nun antrenmanı izlemesi futbolcular tarafından memnuniyetle karşılandı.


Hamza düz koşu yaptı
Kocaelispor`un tecrübeli futbolcusu Hamza Mutlu, Karşıyaka maçında hafif sakatlığından dolayı çalışmalarda takım ile düz koşu yaparak tamamladı. Karşıyaka maçında sarı kart görerek bu haftaki Mersin İdmanyurdu maçında takımda yer alamayacak olan Hamza Mutlu çalışmaların diğer kısmını da Spor Salonu`nda kuvvet çalışması yaparak tamamladı. Lisansız futbolcumuz Bülent Uzun da sağ ayağında çekme olduğundan takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü. Bir süre düz koşu yapan Bülent Uzun sonra salonda çalışmalarını sürdürdü. 
Ayhan Arı
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ