KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Arı Medikal'den Kocaelispor'a Jest
Arı Medikal'den Kocaelispor'a Jest
Kocaelispor
19 Aralık 2009 Cumartesi 16:40
  • 2567
  • 6

Arı Medikal'den Kocaelispor'a Jest

Kocaelispor’a medikal malzeme desteği Arı Medikal’den geldi. Kocaelispor Tesisleri’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu üyelerinden Yaşar Arslan ile Halim Koca ile masaya oturan Arı Medikal yetkilileri medikal malzeme ihtiyaçlarını ücretsiz üstlendi

Ücretsiz malzeme yardımı
Muammer Çelik`in Kocaelispor`a başkan olarak seçilmesinin ardından kulübe olan destek her geçen gün bir kat daha büyüyor. Önceki gün Kocaelispor Tesisleri`ne gelerek Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyesi YaşarArslan ve Halim Koca ile masaya oturan Arı Medikal yetkililerinden Yusuf Albayrak ve Suna Albayrak ikilisi, yapılan görüşmelerde hiçbir ücret talep etmeksizin kulübün medikal malzeme ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi.

Arı Medikal`e teşekkür
Kocaelispor`un tüm medikal malzeme yardımını Arı Medikal olarak ücretsiz karşılayabileceklerini söyleyen Albayrak ikilisine, Kocaelispor Yönetim Kurulu üyeleri yaşar Arslan ve Halim Koca teşekkür etti. Arı Medikal firma yetkilileri Yusuf Albayrak ve Suna Albayrak  Kocaelispor`a medikal (ilaç) malzeme alımıyla alakalı karşılıksız hizmet vermek istediklerini belirterek Kocaelispor`a destek olacaklarını söylediler.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ