KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Arslan : Maçın kırılma noktası 14. dakika
Arslan : Maçın kırılma noktası 14. dakika
Kocaelispor
09 Kasım 2009 Pazartesi 16:14
  • 1576
  • 2

Arslan : Maçın kırılma noktası 14. dakika

Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Kartalspor maçının ardından yaptığı basın toplantısında müsabakanın kritiğini yaptı. Arslan maçın kırılma noktasının 14. dakikada olduğuna dikkat çekti

Kırmızı kart olmalıydı
Kartalspor maçının ardından müsabakanın kritiğini yapan teiknik direktör Cihat Arslan, dikkat çekici yorumlar yaptı. Hakem Mürvet Sezer'in çok iyi niyetli olmasına rağmen maçın kontrolünü elinden kaçırdığını öne süren Arslan, “14. dakikada Serdar'ın Kartalspor kalecisi Oğuz ile ceza alanı dışında karşı karşıya kaldığı pozisyonda düşürüldü. Bu pozisyonda Oğuz'a sarı kart yerine kırmızı kart gösterilmesi gerekirdi. Bu pozisyon maçın kırılma noktası oldu”dedi.

 

Santraforumuz yok
Futbolcularının iyi mücadele ettiğini dile getiren Arslan, “Arkadaşlarımız ellerinden geleni yaptı. Serdar'ın sakatlanması bizim açımızdan talihsizlikti. Hücum bölgesinde zaten eksiklerimiz var, daha doğrusu santrforumuz yok. O zaman biz mecburen Hamza'dan, Samet'ten santrfor yaratmaya çalışıyoruz. Kocaelispor kritik bir dönemeçten geçiyor. Öncesinde ve sonrasında problemli bir hafta geçirdik” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ