KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Artık takım olduk
Artık takım olduk
Kocaelispor
12 Ekim 2009 Pazartesi 16:58
  • 1624
  • 2

Artık takım olduk

Cihat Arslan, 1Kocaelispor artık takım oldu. Karakterli ve ruhla dolu olan bu takımımız önümüzdeki haftalara damgasını vuracaktır1 dedi.

Kocaelispor`un Gaziantep maçı sonrası görüşlerini açıklayan Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arsla, “ Gaziantepspor`u yeneceğimize inanmıştık. Bunu saha içinde de gösterdik. Kocaelispor artık takım oldu.  Karakterli ve ruhla dolu olan bu takımımız önümüzdeki haftalara damgasını vuracaktır` dedi.
Altay maçında Gaziantep maçının sinyallerini geldiğine dikkat çeken Arslan,` Altay karşısında 9 kişi kalmamıza rağmen son derece disiplinli ve karakterli oyun sergiledik. 9 kişi ile onur mücadelesi veren  takımımız beklenen patlamayı Gaziantep karşısında gerçekleştirdi. Bank Asya Ligi futbolcuları olduklarını kanıtladılar` dedi.
Gaziantep maçı öncesi 3 maçlık zorlu bir periyoda gireceklerini ifade ettiğini vurgulayan Arslan, ‘ 3 maçlık periyodun ilkini istediğimiz gibi geçirdik. Önümüzde son derece zorlu bir Kayseri deplasmanımız var. Hafta içinde çalışmalarımızı yine 3 puan üzerine yapacağız. Kendilerine özgüveni gelen futbolcularımızın artık, çok daha başarılı maçlara imza atacaklarına inanıyorum. Alınan sonuç, umarım kent büyüklerimiz içinde bir mesaj  vermiştir` şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ