KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Aydın’a nazar değdi
Aydın’a nazar değdi
Kocaelispor
31 Aralık 2010 Cuma 16:28
  • 1770
  • 0

Aydın’a nazar değdi

Sabah Lykia World Golf Hotel’e ait fitness salonunda akşam da Belek Limak Arcadia Sahaları’nda çalıştı. Yarı saha çift kalede kaptan Serdar ile çarpışan Aydın sakatlık geçirdi

TEKMELER KONUŞTU
Yeşil siyahlılar, dün sabah çeşitli aletlerle yaklaşık bir saat güç depolarken, akşam da Belek Limak Arcadia Sahaları`na geçti. Isınma hareketleri ve 5'e 2 ile başlayan idman, kanat organizasyonu ve şut çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın son 30 dakikasında çift kale maç yapıldı. Ercan Agaçe ve Hamza Mutlu ise takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.


AYDIN VE CEM SİNAN

İkinci yarıya mutlu ve hırslı bir şekilde hazırlanan yeşil siyahlılarda Aydın ve Cem Sinan`ın sakatlanması moralleri bozdu. Dün akşam Belek Limak Arcadia Sahaları`nda yapılan çift kale maçta, Serdar Topraktepe ile girdiği mücadelede sağ ayak bileğinden sakatlanan Aydın Yıldırım ve kasığında ağrı oluşan Cem Sinan Vergül antrenmana devam edemedi.


DEFANS ALARMDA

Önceki akşam sakatlanan Aydın Yıldırım ve Cem Sinan Vergül, ilk yarıda Kocaelispor`un defans hattında oynayan en önemli iki ismiydi. Cem Sinan, 2010-2011 sezonundaki 17 müsabakada da forma giydi. Tecrübeli futbolcu yalnızca Dardanel maçında hafif bir sakatlık nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalmıştı. Aydın Yıldırım ise iki kez sarı kart cezalısı olduğu Eyüp ve Van deplasmanlarında kadroda yer alamadı. Temsilcimizde bu iki oyuncuya alternatif olarak Ercan Agaçe ve genç futbolcu Hakan Uluçay bulunuyor.


KADRO DERİNLİĞİ YOK

Yeşil siyahlılarda kadro derinliğinin olmaması Soner Alp ve ekibini oldukça düşündürüyor. Defansta yeteri kadar alternatifin olmaması Kocaelisporlu taraftarları da korkutuyor. Önceki akşam kıran kırana geçen çift kale çalışmasında başka hafif sakatlıklar da meydana geldi. Fakat önemli sakatlıklar oluşmadığı için futbolcular idmana devam edebildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ