KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Bir deplasmanda sen al
Bir deplasmanda sen al
Kocaelispor
06 Aralık 2009 Pazar 10:02
  • 1216
  • 2

Bir deplasmanda sen al

Osman Nuri Yaman ve ekibinin icraatlarına göre üç deplasman masrafını üstleneceğini açıklayan eski yönetim kurulu üyesi Adnan Yaman, Muammer çelik ve ekibine destek olmak adına bir deplasmanda sen al kampanyası başlattı

İki deplasmanı kendisi üstlendi
Kocaelispor eski yönetim kurulu üyesi Adnan Yaman, Muammer çelik ve ekibinin lisans sorunlarını çözebileceğine inandığını dile getirdi. Bu yönetime her kesimden destek verilmesi gerektiğini vurgulayan Yaman, iki deplasman benden diyerek, yönetime destek kampanyası başlattığına dikkat çekti. Kent olarak Kocaelispor`a sahip çıkılması gerektiğine dikkat çeken Yaman, işadamlarını göreve davet etti.

 

Herkes destek olsun
Kocaelispor`un zor ve kritik bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Yaman, “Kocaelispor bu kentin markasıdır. Sıkıntıların yaşandığı bir dönemde, birlik ve beraberlik olgusunu ortaya çıkartmamız gerekiyor. Eski bir yönetici olarak Kocaelispor`un iki deplasmanını ben üstleniyorum. Gücü nispetinde herkesin yeni oluşuma ditsek olması gerektiğine inanıyorum. Birlik ve beraberlik sağlanamazsa Kocaelispor`un kurtuluşu zor olur. Herkes taşın altına elini koymalıdır” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ