KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Biz lideri severiz
Biz lideri severiz
Kocaelispor
19 Kasım 2010 Cuma 16:03
  • 2549
  • 6

Biz lideri severiz

1461 Trabzon deplasmanında uzatma dakikalarında yediği golle sahadan bir puan ile ayrılan Kocaelispor’da buruk sevinç yaşanıyor.

Son dakikada yedikleri golün üzüntüsünü yaşayan yeşil- siyahlılar, “Biz lideri severiz” diyerek anlamlı mesaj verdi.

 

Hedef: lideri devirmek
Kocaelispor`da hedef, lideri devirmek. Yeşil- Siyahlı futbolcular 1461 Trabzonspor maçı ardından girdikleri bayram tatilini bugün noktalayarak, top başı yapacaklar. Yeşil- Siyahlı ekip, grubun lideri Elazığspor`u puansız göndermek için tüm hesapları yapıyor. Konya Şekerspor`u deplasmanda yenerek, grubun liderini değiştiren yeşil-siyahlılar, Elazığspor`u da yenerek, yine lideri değiştirmenin planlarını yapıyor.


10 haftadır yenilmiyoruz
Kocaelisporlu futbolcuların artık kendilerine olan öz güvenleri yerine geldi. 10 haftadır yenilmeyen Kocaelispor, lider Elazığspor`u yenerek, Play-Off`a kalmak amacında. Yeşil- Siyahlı futbolcular,”Biz lider severiz” diyerek, Konya Şekerspor maçını örnek gösterdiler. Kocaelispor, kendi saha ve seyirci avantajını kullanarak, lideri puansız göndermek istiyor.

 

12. adamı göreve bekliyoruz
Konya deplasmanından 3 puan aldıklarını belirten Yeşil- Siyahlı futbolcular, ”Kocaelispor olarak 1461 Trabzon deplasmanında bıraktığımız 3 puanı Elazığspor karşısında alarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Kocaelispor olarak yeniden lideri değiştirmek arzusu taşıyoruz. Tüm taraftarlarımıza da yanımızda görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ