KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bize destek olun
Bize destek olun
Kocaelispor
10 Aralık 2009 Perşembe 16:52
  • 1957
  • 4

Bize destek olun

Kocaelispor Kulübü Başkanlığına aday olan Muammer Çelik, KEV Sefa Sirmen Tesisleri’ne gelerek antrenmanı izledi. Çelik basın mensuplarıyla da ayaküstü sohbet ederek camiaya bize destek olun çağrısında bulundu

Görev dağılımını erken yapacağız
Kocaelispor Kulübü Başkan adayı Muammer Çelik dün KEV Sefa Sirmen Tesislerinde antrenman sonrasında kısa bir açıklama yaptı. Çelik, “Kocaelispor`un her zaman yanındayız. Bizler Kocaelispor sevdalısıyız. Yönetimim ile birlikte bugün saat 19.30`da son kez bir araya geleceğiz. Bu toplantıda yönetim kurulum ile birlikte görev dağılımını gerçekleştireceğiz. Bunun nedeni ise kısa sürede birçok işimiz var. Bunun için vakit kaybı yapmak istemiyoruz. Ayrıca son durum değerlendirmesi yaparak Kongreye gireceğiz” dedi.

 

Bize köstek değil destek olun
Kocaelispor`a sahip çıkılması çağrısında bulunan Çelik, “Kocaelispor`un büyük sıkıntıları var. Kocaelispor`un zor durumda kalmasında herkesin suçu var. Fakat bizler geç de olsa bir şeyler yapmak için bu işe soyunduk. Biz yönetim kurulu olarak koltuk ve makam sevdalısı değiliz. Bizler Kocaelispor sevdalısıyız. Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Kocaelispor`un kurtuluş savaşı başladı. Bu savaşı da kazanacağız. Kocaeli kenti olarak bizlere büyük destek veriliyor. Fakat bazı arkadaşlarımızdan neden Kocaelispor`a aday oldunuz diye sitemler duyduk. Bu bizi üzüyor. Kocaelispor bu kentin takımı, bizlerde onun taraftarıyız” dedi.

 

Herkes kongreye gelebilir
KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde yarın yapılacak olan Olağanüstü genel kurulda şuanda tek aday olarak görülen Muammer Çelik, Kongreye herkesi davet etti. Çelik, “Kocaelispor`u seven, üye olanlar ve olmayanlar herkes Bizim Kurtuluş savaşımıza destek vermesini istiyoruz. Bizleri yalnız bırakmayın. Kocaelispor`a geç de olsa güzel günler tekrar geriye gelecek. Bunun içinde bizler Kocaelispor`umuza destek veriyoruz. Yarınki kongrede herkesi Kocaelispor tesislerindeki kongreye gelmesini istiyorum” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ