KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bizim için önemli olan kazanmak
Bizim için önemli olan kazanmak
Kocaelispor
19 Kasım 2010 Cuma 16:20
  • 1311
  • 0

Bizim için önemli olan kazanmak

Kocaelispor’un en başarılı grafiği çizen futbolcuları arasında yer alan tecrübeli defans oyuncusu Cem Sinan Vergül, “Lig’de 4 maçımız kaldı.

Kocaelispor`un önemli isimlerinden biri olan ve çıktığı 13 maçta 2 sarı kart gören futbolcular arasında yer alan tecrübeli futbolcu Cem Sinan Vergül “ Ligde büyük bir çıkış içindeyiz. Bizim için maça çıkıp kazanmak. Fakat kazanacağımız 1461 Trabzonspor maçını beraberlik ile tamamladık. Bundan sonra evimizdeki maçımız Elazığspor maçını mutlak kazanmamız gerekiyor” dedi.

 

Kalan maçlarımızı kazanmalıyız
Kocaelispor`un en başarılı grafiği çizen futbolcuları arasında yer alan tecrübeli defans oyuncusu Cem Sinan Vergül, “Lig`de 4 maçımız kaldı. Bu maçlarımızı az fire vererek, kazanmamız gerekiyor. Bu hafta grubumuzun lider takımı Elazığspor`u konuk edeceğiz. Bizim için zor bir maç olacak. Fakat bu maçı ve ardından yine evimizde oynayacağımız Tokatspor maçını kazanıp, deplasmanda 1461 Trabzonspor`a verdiğimiz puanı telafi edeceğiz. Kocaelispor kalan maçlarında az puan firesi vererek, ligin ilk yarısını iyi bir konumda kapatması gerekiyor. Bunun içinde takım olarak iyi bir hazırlık yapacağız” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ